Atak Tytanów Sezon 4, część 2 – data premiery

19/07/2021 07:04

Pokażemy Ci, jak zacznie się anime z nowym plakatem promocyjnym 4 sezonu Atak Tytanów, część 2! W pierwszym kwartale 2021 roku ostatni sezon Attack on Titan miał miejsce u szczytu światowej rozrywki.

Jednak większość fanów wiedziała, że ​​więcej treści AOT zostanie wyprodukowanych, gdy finał w połowie sezonu zostanie wyemitowany w marcu. Jakie więc informacje zostały przekazane na temat najnowszego rozdziału AOT i kiedy fani mogą spodziewać się powrotu anime?

Atak na Tytana: data premiery sezonu 4, część 2

Atak Tytanów: Sezon 4 Część 2 został oficjalnie potwierdzony tej zimy, a ustaloną datą jest styczeń 2022 r. Nie ujawniono ustalonej daty, ale seria została potwierdzona tej zimy.

Dlatego też druga część sezonu 4 Attack on Titan ma się ukazać w Winter Anime Slate World w styczniu 2022 r. Według harmonogramu produkcji czwartej części, anime może powrócić również w grudniu 2021 r. od pierwszego sezonu, ale od początku reklama mówiła „zima”, a nie „jesień”, jest to mało prawdopodobne.

Ale co stanie się z resztą odcinków, jeśli cała manga nie zostanie dostosowana? Czy można wyprodukować ostateczny film animowany, aby zakończyć historię? Więcej informacji znajdziesz poniżej.

Atak na Tytana sezon 5

W sieciach społecznościowych są fani, należy zauważyć, że powrót Attack on Titan będzie sezonem 5 w grudniu 2021 roku. Wcale nie, z ogłoszeniem, że seria bez wątpienia powróci do sezonu 4 jako druga część.

Należy pamiętać, że przez całą kampanię promocyjną Tytana 4 był on oznaczony jako „ostatni sezon”. Ale co się stanie z resztą odcinków, jeśli cała manga nie zostanie zaadaptowana?

Atak na Tytana Finałowy sezon, część 2 potwierdzony

Po premierze odcinka 75 potwierdzono, że anime powraca do krótkiej sekundy. Chociaż ta wiadomość zachwyciła fanów na całym świecie, niewielu z nas było zbyt zszokowanych.

Dzieje się tak, ponieważ seria nie dostosowała jeszcze całej mangi i pozostawiła do wykorzystania dużą ilość materiału źródłowego. Kiedy więc „Attack on Titan: Season 4 Part 2” zostanie wydany na całym świecie?

Powiązane posty

Go up