Boruto Rozdział 67: Fani wahają się między prawdziwymi a fałszywymi aktualizacjami

17/02/2022 16:28

Boruto Rozdział 67: Fani wahają się między prawdziwymi a fałszywymi aktualizacjami.

Rozdział 66 mangi Boruto zakończył się ogromnym cliffhangerem, a fani z niecierpliwością czekają na nowy rozdział.

Wiadomo, że spoilery dotyczące nadchodzącego rozdziału wyciekły na kilka dni przed oficjalnym wydaniem i chociaż spoilery dotyczące rozdziału 67 zostały już znalezione w Internecie, niektóre fałszywe spoilery zostały również opublikowane na Twitterze. Oto zestawienie wszystkich prawdziwych i fałszywych spoilerów.

Wszystko, co wiemy o Boruto, rozdział 67 do tej pory

Ujawniono, że tytuł rozdziału 67 to „Rift”. Jednak biorąc pod uwagę brak kontekstu, istnieje kilka możliwości co do tego, do czego może się odnosić tytuł. Na okładce znajduje się również Ada, co sugeruje, że rozdział będzie w całości dotyczył kodu.

Potwierdza to również użytkownik Twittera @OrganicDinosaur, który ujawnia, że ​​rozdział pokaże, jak Code sprawdza puls Kawakiego, aby upewnić się, że nie zabił go przez pomyłkę, aby nie narazić się na gniew Ady. .

Inne rzeczywiste spoilery wyciekły, w tym dwa panele przedstawiające Naruto opłakującego syna. Pierwszy panel, podobno ze strony 12, pokazuje Naruto szlochającego, gdy przytula Boruto, który wydaje się być martwy.

Następny panel, który pochodziłby ze strony 29, pokazuje tylko oczy Naruto, wyglądające na zszokowanego, a potem zaczyna płakać, gdy wypowiada imię swojego syna. Najnowszy potwierdzony przeciek ze strony 34 pokazuje, że Momoshiki używa swojego Rinnegana.

Kolejnym spoilerem, który wydaje się słuszny, jest brat Ady, Daemon, budzący się ze snu. Chociaż nie otrzymano żadnego kontekstu, założenie, że może to być spowodowane tym, że Code potrzebuje Twojej pomocy, nie byłoby zbyt trudne.

Fałszywe rysunki „spoilerów” na Twitterze

Wielu fanów zauważyło wyraźną nieobecność Sasuke lub Koji Kashin w tym rozdziale, burząc kilka teorii, które przyszły czytelnikom mangi. Niektórzy posunęli się nawet do tworzenia fanartów, opisując to, co mieli nadzieję pojawić się w rozdziale. Choć fałszywa i źle ukierunkowana, grafika jest godna pochwały.

Niektóre z najczęściej rozpowszechnianych fałszywych spoilerów obejmują wygląd Koji Kashin. Inna ilustracja pokazuje, jak Ada mówi Code, że Kawaki stał się zbyt potężny i że musi uciec, jeśli nie może przekonać drugiego, by z nim poszedł.

prognozy

Możliwe, że kiedy Boruto wspomniał Kawakiemu o „ostateczności” w rozdziale 66, próbowali odtworzyć sytuację podobną do tego, w jaki Amado i Koji Kashin zmusili Isshikiego do reinkarnacji, zabijając ich tym samym raz na zawsze. Sądząc po panelu pokazującym reakcję Momoshiki i Naruto, możliwe, że Momoshiki ożywi Boruto.

Prawie na pewno dojdzie do starcia między Code i Kawakim w rozdziale 67 Boruto, z wygraną dla tego pierwszego. Nie ujawniono jeszcze żadnych aktualizacji Shikamaru ani tego, czy Kawaki zostanie porwany przez Code.

Powiązane posty

Go up