Boruto Rozdział 57 oficjalna data premiery

03/04/2021 23:31

Miłośnicy gier wideo z niecierpliwością czekają na premierę Boruto Chapter 57. Ten rozdział zostanie opublikowany w trzecim tygodniu kwietnia. Zobaczmy, czego możemy się spodziewać po rozdziale 57.

Fabuła Boruto: Naruto Next Generations przybrała nowy obrót po pokonaniu Isshiki Otsutsuki.

Nowe pokolenie bohaterów i złoczyńców przejmie kontrolę. W rozdziale 57 Boruto, Code będzie postrzegany jako główny czarny charakter, gdy odblokuje nowe moce karmy. Jego związek z bogiem Otsutsuki wkrótce stanie się jasny.

Naruto i Sasuke stali się bezradni, nadszedł czas, aby nowe pokolenie stanęło na wysokości zadania. Według BlockToro Kawaki i Boruto staną przed nowymi wyzwaniami w następnym rozdziale.

Boruto Rozdział 56 zakończył się dogłębnym spojrzeniem na moc i umiejętności Code. Boruto przybył do starożytnego nawiedzonego miejsca Boro w celu zabicia wrogów.

Po zabiciu kilku strażników, wyraził życzenie starszemu człowiekowi, który zarządzał obozem. Został on później przyznany i okazało się, że to Eida (Eida jest jednym z cyborgów stworzonych przez Karę, gdy Jigen był jeszcze u władzy). Jigen zrozumiał, że Eida była potężniejsza od niego i kazał jej zniszczyć cyborgi.

Jednak Boro uratował Eidę i czekał na kolejne zamówienie. Kod myślał o użyciu go w następnym ruchu. Code chce, aby Eida wykonała wolę Isshiki. Więc teraz Boruto i Kawaki muszą zmierzyć się z nowym złoczyńcą o imieniu Eida. Byłoby interesujące zobaczyć, jak duet radzi sobie z wyzwaniami w Boruto Rozdział 57.

Jednakże, zgodnie z teoriami Blocktoro, „Jigen był statkiem Isshiki Otsutsukiego, ale nie był dla niego idealny, więc zdecydował się wszczepić swoją karmę Kawakiemu i przejąć kontrolę nad swoim ciałem. Jednak ten plan został pokrzyżowany przez Naruto, Sasuke i Boruto, którzy pomogli Kawakiemu. Isshiki, zanim wydał ostatnie tchnienie, był w stanie ujawnić wszystkie swoje sekrety Code, a rozdział 57 Boruto mógłby to rozwinąć. "

Boruto Rozdział 57 oficjalna data premiery

Oficjalna data premiery Boruto Rozdział 57 to 20 kwietnia. Surowa manga i skany zostaną ujawnione dwa do trzech dni przed premierą.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up