Boruto Rozdział 66 data premiery, spoilery

3 lata ago

Boruto Rozdział 66 data premiery, spoilery

Twórca serii Boruto zagrał bardzo elegancko i udało mu się zaangażować publiczność po premierze poprzedniego rozdziału. Nie ma wątpliwości, że manga Boruto jest jedną z najlepszych mang na świecie. Ale w ostatnim rozdziale Masashi Kishimoto zagrał kartę mocy. W końcu poprzedni rozdział zawierał jedną z najbardziej oczekiwanych części serii, „Siła nowej karmy Kawakiego”. A teraz fani są bardzo podekscytowani, gdy usłyszą więcej szczegółów na temat serii. Rozdział 66 Boruto ujawni więcej informacji. Ale kiedy to wyjdzie? Dowiedzmy Się.

Jaka jest data premiery rozdziału 66 Boruto?

Wtajemniczeni powinni wiedzieć, że franczyza Boruto wydaje co miesiąc każdy rozdział. Poprzedni rozdział został wydany 20 listopada. Tak więc, zgodnie z harmonogramem, Oficjalny Rozdział 66 Boruto w języku angielskim zostanie wydany 20 stycznia 2022 r. Nie ma takiego ogłoszenia dotyczącego opóźnienia, a to czyni go bardziej ekscytującym, ponieważ ponownie zobaczymy naszych Warriors.

Wszystko tutaj przedstawione ma charakter informacyjny i dlatego stanowi dozwolony użytek. Skupiamy się nie na mandze, ale na łamaniu wiadomości.

Boruto Rozdział 66 Spoilery

Jak dotąd nie ma oficjalnej aktualizacji dotyczącej wycieków i spoilerów z rozdziału 66 Boruto. Tak więc, zgodnie z prognozami, spoilery Boruto Rozdział 66, przecieki lub surowe skany mogą zostać wydane 15 stycznia 2022 r.

Czy z Boruto wszystko w porządku w 2021 roku?

Tak, obecnie franczyza jest naprawdę szalona z dużą liczbą widzów i staje się coraz większa niż kiedykolwiek, a anime jest także adaptacją super udanych rozdziałów mangi o walce z Karą, która idzie naprawdę niesamowicie. Ostatnim rozdziałem serii Boruto będzie rozdział 66.

Czy oko Boruto Jougana jest naprawdę silne?

Tak, oko Boruto Jougana jest naprawdę silne dzięki zdolnościom czasoprzestrzeni i innym znanym zdolnościom, które mogą widzieć i czuć czakrę i słabe punkty, według Urashiki jest to stare oko Otsutsukis i ma pewien związek z Toneri. Nawet niektóre niedawne wydarzenia pokazały boga Otsutsuki Jougan z setkami jarzm lub czystymi oczami.

KARA skończyła?

Nie, Dziesięć Ogonów, Kod, Odrzucone Cyborgi wciąż żyją, więc trzeba z nimi walczyć; pozostali członkowie wydają się być martwi lub nie mogą jeszcze nic zrobić. Kod ma teraz moce Isshiki i Białej Karmy.

Powiązane posty

Go up