Boruto: Naruto Next Generation Rozdział 65 Spoilery, surowe skany, data premiery

3 lata ago

Boruto: Naruto Next Generation Rozdział 65 Spoilery, surowe skany, data premiery

Najpierw musimy omówić poprzedni rozdział, Boruto: Naruto Next Generation Rozdział 64, zanim przejdziemy do następnego rozdziału. Rozdział 64 Boruto był ucztą dla czytelników i pozostawił im mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy Boruto, stracił przytomność, a Code nadal dowodził walką.

Ten artykuł zawiera krótki przegląd Boruto Rozdział 65: Naruto Next Generation, a także spoilery, które zostały wydane do tej pory w tym odcinku. A także datę publikacji i miejsce, w którym można je znaleźć. Życzymy miłej lektury, a potem zacznijmy.

Boruto Rozdział 65 zostanie wydany 20 grudnia, zgodnie z oficjalną stroną internetową. Co miesiąc, mniej więcej w tym samym czasie, pojawia się nowy rozdział. Oczekuje się, że surowe skany i dodatkowe spoilery wyciekną na 2-3 dni przed premierą filmu. Przyjrzyjmy się również, czego możemy się spodziewać po 65 rozdziale książki. Kontynuuj przewijanie, aby uzyskać więcej informacji.

Gdzie czytać mangę

Jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem lub czytaniem mangi, oto oficjalne strony do odwiedzenia:

Hulu to usługa przesyłania strumieniowego anime.
Viz to strona poświęcona mandze.

(Oglądaj tylko anime lub czytaj mangę z oficjalnych źródeł, ponieważ pokazuje to, że wspierasz swoje ulubione anime i mangi.

Boruto Rozdział 65: Naruto Następne pokolenie

W kolejnej części znajdziesz znacznie więcej informacji na temat tajemnicy otaczającej Kod. W walce z naszymi bohaterami Code okazuje się jednym z najgroźniejszych przeciwników. Oprócz wielu innych rzeczy, które możemy zobaczyć w tym rozdziale, możemy również zobaczyć, jak potężny jest Naruto na swoim obecnym poziomie po śmierci Kuramy. W ostatnim rozdziale widzimy, że Naruto i Shikamaru wchodzą w konflikt, aby uratować Boruto i Kawai.

Niektórzy czytelnicy sugerują, że może to być ostatni występ Shikamaru w mandze. Kiedy Shikamaru rozpoznaje, że Naruto nie jest tą samą osobą, o której myśleliśmy, że jest, wiemy, że podąża za nim.

Spekuluje się również, że według niektórych źródeł Boruto może otrzymać bliznę, którą już widzieliśmy, w skoku w czasie. Nasz główny bohater zmierzy się z Kawaiem w ruinach Konohy, które widać w tle sceny.

Dopiero rozdział 65 Boruto: Naruto Next Generation będzie w stanie powiedzieć nam, czy te stwierdzenia są poprawne, czy nie.

Boruto Rozdział 64: Podsumowanie i analiza

Boruto próbuje wchłonąć pazury swoją Pieczęcią Karmy, ale jego wysiłki są daremne. Kawai wskazuje, że to może nie zadziałać, ponieważ nie są one zbudowane w czakrze, ale za pomocą krwi Code. Kawai zostaje wciągnięty w Kodeks, a Rasengan Boruto nie robi mu nic, by mu pomóc.

Z drugiej strony widzimy Naruto przygotowującego się do ratowania dzieci, a Shikamaru przekonuje go, by dołączył do niego, ponieważ może potrzebować pomocy. Hinata nalega, by jej towarzyszyć, ale Naruto mówi jej, że musi zostać na noc z Himawari.

Tymczasem Kawai udaje się uwolnić od Kodu i informuje ich, że nie będzie im towarzyszył. Zanikający Rasengan jest bliski wyeliminowania Kodeksu w miarę postępu dyskusji. Boruto zaczyna czuć coś w klatce piersiowej i kończy się zawaleniem, jak widać poniżej.

Powiązane posty

Go up