Boruto, odcinek 239, spoilery, surowe skany, data premiery

06/03/2022 10:18

Boruto, odcinek 239, spoilery, surowe skany, data premiery

Bez wyjścia, załoga Boruto: Naruto The Next Generations znajduje się w samym środku wraku statku. Odcinek Boruto 239 spoilery, data premiery i gdzie oglądać online są tutaj.

Boruto Odcinek 238 Podsumowanie

W odcinku 238 Boruto, Morderstwo na łodzi, wszyscy opuścili już klan Funato i udają się do Krainy Wody. Świadomość, że uszkodzenia statku zostaną opłacone, dała kapitanowi Taiki przypływ ulgi. Ciało kapitana Taiki odkryto następnego dnia, a głównym podejrzanym był nikt inny jak Kyoho, którego ubranie było poplamione krwią. Zespół Kyoho postanowił najpierw zweryfikować śmierć Kapitana Taiki, zanim doszedł do ostatecznego wniosku w sprawie winy Kyoho. Mówiono, że Kyoho był widziany przez jednego z ratowników idącego w kierunku kwatery kapitana.

Podejrzane morderstwo to wniosek, do którego doszedł Kawaki po rozważeniu tych czynników. W odpowiedzi na pytania Iwabe i Boruto powiedział, że muszą podejrzewać, że ktoś z rodziny Funato zastawił pułapkę. Twierdzili, że zabili Kyoho, aby go złapać, kiedy poszedł po miecz zwłok po jego śmierci. W narożniku próbował wysadzić silnik i popełnić samobójstwo, aby nie znaleźć żadnych informacji o klanie Funato. Z tego powodu utknęli na morzu.

Data premiery odcinka 239 Boruto została ustalona na niedzielę, 6 marca 2022 r. Oficjalne źródła anime twierdzą, że tak jest. W niedziele ukaże się nowy odcinek Boruto: Naruto Next Generations. Aby obejrzeć odcinek 239 Boruto, wystarczy obejrzeć go online i ustawić zegarek na lokalną strefę czasową. Wersja 239 odcinka Boruto z angielskimi napisami jest już dostępna do streamowania online. Ponieważ nieautoryzowane transmisje nie pomagają promować twórców i pracowników serii, zachęcamy fanów Boruto do obejrzenia odcinka 239 anime na jednej z oficjalnych stron wymienionych poniżej.

Czy Boruto będzie miał więcej niż 300 odcinków?

Według moich szacunków będzie co najmniej 500 odcinków Boruto. Jak dotąd jedna piąta mangi została wydana w anime, czyli w odcinku 237. Liczba odcinków będzie zależeć od tego, jak często manga jest konwertowana.

Czy Naruto nadal jest częścią kultury Boruto?

Ale zamiast umrzeć, nikczemny Isshiki skazuje Naruto na los gorszy niż śmierć, by ukarać go za opóźnianie swoich planów przez spowodowanie mu psychicznego bólu.

Sasuke zostaje zabity w Boruto?

Boruto nie kończy się na śmierci Sasuke. Sasuke stracił Rinnegana w ostatniej bitwie z Isshikim i Momoshiki, ale przeżył. Kiedy Momoshiki przejął świadomość Boruto, jego Rinnegan również zniknął.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up