Boruto, odcinek 234, spoilery, surowe skany, data premiery

2 lata ago

Boruto, odcinek 234, spoilery, surowe skany, data premiery

Boruto, znany również jako Boruto: Naruto Next Generation, to japońska seria anime oparta na mandze, która została zaadaptowana jako duchowy następca serii manga Naruto. Przedstawia świat po wojnie, a także jak zmieniło się życie shinobi na przestrzeni lat. Anime opiera się na tych samych zasadach co Naruto, ale ma zupełnie inną historię i dużą liczbę ciekawych postaci.

Boruto, mimo że jest synem Uzumaki Naruto, ma w głowie zupełnie inny sen niż jego ojciec. Jego charakter i oddanie prawdzie i sprawiedliwości są tak samo godne podziwu, jak jego ojca w jego czasach. Wróćmy teraz do naszego pierwotnego tematu.

Podsumowanie ostatniego odcinka Boruto, przedstawiające pierwszą misję Kawakiego jako członka Drużyny 7, można znaleźć w odcinku 233 serii anime. Wiele informacji na temat aktualnej fabuły ujawniono w ostatnim odcinku, w którym pojawił się także nowy antagonista. W serii rozwija się łuk rozwoju postaci i mogliśmy zobaczyć, jak Denki, Boruto i Tsubaki manifestują się w ich ostatecznych formach.

W najnowszym rozdziale Drużynie 7 przydzielono zupełnie nowe zadanie w regionie Wody, do którego nie są przygotowani. To będzie fascynujące zobaczyć reakcję Drużyny 7 na to wyzwanie, a także siłę tego nowego wroga. – W całej serii wprowadzono nowego przeciwnika o imieniu Isari, który wydaje się pracować dla gubernatora wioski Ukrytej Mgły. Fakt, że mówią o ustanowieniu panowania nad wszystkimi morzami, sugeruje, że ich cele są gwałtowne i że dążą do podboju wszystkich lądów, jest poparte dowodami. Oceany były chwalone i podziwiane przez Isari za ich piękno.

Jak dowodzą jego wojska morskie, ma gorące pragnienie podboju wszystkich oceanów. Isari zamierza przywrócić Oceanowi jego dawną świetność i na tym sceny się kończą. Wiemy już, że Kawaki awansował do Genina, a dokładniej shinobi. Powody Katasuke są wciąż badane, ponieważ może być zamieszany we wszystko, co może zagrozić wiosce i jej mieszkańcom w przyszłości.

Wreszcie nasi bohaterowie wyruszają na misję, oczywiście podekscytowani, ponieważ Kawaki po raz pierwszy wykonuje tę pracę. Kagura, dawno zaginiony partner Boruto, który pojawia się we wczesnych odcinkach Boruto, ale od tego czasu nie był widziany, również był obecny. Ciekawie będzie zobaczyć, jaką rolę odgrywa Kagura w dalszej części historii.

Jak długo zajmie wydanie odcinka 234 Boruto?

Tytuł odcinka 234 Boruto to „The Villain Unleashed” i jest zaplanowany na 30 stycznia 2022 r. Na Naruto. Podgląd pokazuje Kagurę i Isari, co jest bardzo interesujące. Mogliśmy także zobaczyć naszych bohaterów w akcji, a Isari spodziewała się, że wkrótce wkroczy do akcji i oficjalnie ujawni swoje zamiary.
Choć wygląda na to, że będziemy świadkami bliskiej bitwy między Drużyną 7 a Isari, niewiele wskazuje na to, że będziemy świadkami kulminacyjnej bitwy. Ponieważ Studio Pierrot jest znane z animowanych sekwencji walki, w tym odcinku możemy zobaczyć wysokiej jakości animacje, co jest ważne, ponieważ to anime zawiera sekwencję walki.

Gdzie mam szukać?

Dla tych, którzy chcą oglądać Boruto, dostępnych jest kilka opcji, ale Crunchyroll jest najbardziej renomowanym i legalnym. Ci, którzy chcą obejrzeć program na Crunchyroll, mogą to zrobić za stosunkowo niski miesięczny koszt; ale jeśli nie chcesz płacić, nadal możesz oglądać program za pomocą reklam o standardowej jakości, ponieważ Crunchyroll umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów z reklamami.

Powiązane posty

Go up