Boruto: Naruto Next Generations Episode 249 Spoilery, data premiery

14/05/2022 05:52

Boruto: Naruto Next Generations Episode 249 Spoilery, data premiery

Niedługo pojawi się nowy odcinek Boruto: Naruto Next Generations i nie możemy się doczekać, aby wam o tym opowiedzieć. Fani postaci Masashiego Kishimoto nie mogą się doczekać wydarzeń z Boruto, zarówno w mandze, jak i anime. Boruto może nigdy nie być tak sławny jak Naruto. Istnieje około 200 odcinków serii anime Boruto, która opiera się głównie na 100. rozdziale mangi. Zbliża się odcinek 249 Boruto, a tymczasem powiemy Ci wszystko, co musisz o nim wiedzieć. Podąża za Boruto, bohaterem, który jest synem legendarnego shinobi ninja Naruto, który jako młody shinobi miał niekontrolowaną skłonność do psot.

Boruto: Naruto Next Generations podąża za Boruto. Osiągnął swój cel, by stać się najlepszym ninja w mieście, a jego portret zdobi teraz pomnik Hokage. Jednak to nie jest jego historia. Nowe pokolenie ninja chętnie podąża śladami syna Naruto, Boruto. Boruto dołącza do swoich towarzyszy w ich dążeniu do zostania wielkimi ninja, podążając śladami swojego ojca Naruto. Aby uniknąć cienia swojego ojca, Boruto jest zdeterminowany, aby zająć swoje miejsce w świecie ninja.

Naruto: Następne Pokolenia Odcinek 248 Podsumowanie

Odcinek 248 Boruto był prawdziwą kolejką górską, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Choć walki były brutalne, tragiczna śmierć Heibiichigo, Denkiego i Iwabe może wywołać łzy. Denki i Iwabe zostali porwani przez Funato, podczas gdy młodzi wracają do wioski, aby ostrzec Boruto i jego przyjaciół. To Funato schwytał ich po tym, jak pomogli młodym wyjść. Kiedy dowiaduje się o tragicznych wieściach, Metaal jest załamany i zaniepokojony o swoich towarzyszy broni.

Wioska nie może zostać skompromitowana przez atak Funato, na który nie pozwoli. Postanawia zapewnić bezpieczeństwo, wierząc, że Denki i Iwabe wciąż żyją i wkrótce wrócą. Funato otaczają miasto, ale nie atakują. Większa część dnia minęła bez ich otrzymania. Następnego ranka na wioskę przeprowadza się atak na pełną skalę. Prawe i lewe flanki Funato Warriors są kontrolowane odpowiednio przez Buntana i Kyoho, podczas gdy Heibiichigo i Metal trzymają prawą flankę. Pozostałych wojowników będzie wspierać Drużyna 7, w skład której wchodzą Sarada, Mitsuki, Boruto i Kawaki.

Boruto i Kawakiemu Funamushi obiecał zemścić się na nich. Choć nieliczni, wojownicy Funato są bardzo potężni, przewyższając liczebnie innych ponad dwukrotnie. Mimo że nasi shinobi mają przewagę liczebną, bronią się i dbają o siebie nawzajem. Funamushi w końcu pojawia się na polu bitwy i atakuje Boruto. Wodne jutsu, którego używa do zaatakowania Boruto i Kawakiego, zostało poproszone przez ich wojowników. Tym razem przyszła kolej na Boruto, aby znaleźć lekarstwo na swój styl wodny. Użył swojego Stylu Błyskawicy: Gromowa Strzała, aby przeciwdziałać Stylowi Wody Funamushi: Nieuchronne Niebezpieczeństwo. Dzięki swojej podatności na błyskawice Boruto był w stanie zamienić wodę w Jutsu, wchłaniając ją przez swoje ciało.

Wbrew powszechnemu przekonaniu Funamushi nie jest typowym wrogiem. Na polu bitwy miał na myśli strategię. Buntan przewidział odwet Kagury. Ciało Funamushiego nieśli ostatni wojownicy Funato, którzy opuścili z nim wioskę. Miasto zostało uratowane po zakończeniu wojny. W międzyczasie Heibiichigo został poważnie ranny i wyszczerbiony po tym, jak został zaatakowany przez Funamushi. Buntan, Kyoho i Metal zostali zniszczeni, aby być świadkami jego śmierci. W końcu podziękował Metalowi i innym za danie mu nowego sposobu życia i umożliwienie mu spędzania z nimi czasu. Pochowali ją pod drzewem, pod którym Kagura trenowała jako dziecko. W zaświatach Heibiichigo i Kagura zostaną pochowani obok siebie.

Wojna jednak się nie skończyła. Ze względu na ich wzajemną nienawiść, Funato i shinobi z Mist Village zostaną wyeliminowani. Decyzja należy do Boruto. Czy jesteś w stanie ją powstrzymać? Co myślisz o wyniku bitwy? Liczba wymaganych dodatkowych poświęceń Ta bitwa będzie miała zwycięzcę, ale kto to będzie?

W przypadku Boruto Episode 249: Naruto Next Generations ustalono datę premiery

Boruto: Odcinek 249 Naruto Next Generations zostanie wydany 15 maja 2022 roku. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Burgeoning Hаtred”.

Oglądaj online Boruto: Naruto Next Generations Episode 249

Istnieje wiele miejsc, w których można oglądać Boruto: Naruto Next Generations Episode 249 online, w tym między innymi Crunchyroll, Hulu, Bilibili, AnimeLob i Funimation. Każdy odcinek ma wersję angielską, rosyjską, portugalską, japońską i hiszpańską. Wersje najnowszych odcinków z napisami i z dubbingiem są dostępne w wielu językach, a wersje z dubbingiem są oczekiwane wkrótce.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up