Boruto: Naruto Next Generations Episode 243 Spoilery, aktualizacje, data premiery

30/03/2022 06:32

Boruto: Naruto Next Generations Episode 243 Spoilery, aktualizacje, data premiery,

W odcinku „Boruto: Naruto Next Generations” 243 kryptogram pozostawiony przez Funamushi sugeruje, że miasto Kirigakure jest zagrożone zniszczeniem. Tytuł najnowszego odcinka to „Where I Belong”. Oficjalny zwiastun odcinka 243 został wydany, a Boruto wydaje się zniknąć po intensywnej walce z Seiren. To Sarada, Kawaki i inni ocaleni wyruszają na poszukiwanie przyjaciela. Gdy Sarada i inni członkowie Wioski Ukrytego Liścia próbują wrócić do domu, Wioska Kirigakure jest zdecydowanie zagrożona najazdem.

Po podróży na molo Kajiki, aby odzyskać statek, Boruto prawdopodobnie ponownie stanie twarzą w twarz z Ikadą. Tymczasem Ikada dowiaduje się, że Kagura i Boruto są odpowiedzialni za zły stan zdrowia Seiren. W odcinku 242 Seiren poszła znaleźć Kagurę i Boruto, którzy zostali schwytani. Wpada w szał i rozpoczyna atak na duet. Z drugiej strony Boruto i Kagura zdołali ją pokonać pod koniec odcinka.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 243

„Po tym, jak Boruto i jego sojusznicy zniszczyli Mobilny Zamek Tenmy, piraci przybywają na Wyspę Stoczniowców, aby się na nich zemścić. Zgodnie z oficjalnym streszczeniem „Boruto: Naruto Next Generations”, „Funamushi, wielbiciel klanu Funato, atakuje Kagurę w nadziei, że schwyta go żywcem i wykorzysta jako kartę przetargową”. „Według Crunchyrolla odcinek 242 jest obecnie emitowany. „Jednak Funamushi jest trudnym przeciwnikiem, a Kagura używa Hiramekarei, bliźniaczych mieczy podarowanych jej przez Szóstego Mizukage Chojuro, by się bronić, by go pokonać.

Tymczasem Seiren pojawia się przed Boruto i nadal torturuje go nieustannym biciem. Czy Boruto będzie w stanie wyjść z tego bałaganu? Od tego momentu kontynuowano streszczenie. Głosy Yuuko Sanpei Boruto Uzumaki, Noriaki Sugiyama głosy Sasuke Uchiha, Kokoro Kikuchi głosy Sarada Uchiha, Ryuuichi Kijima głosy Mitsuki, Junko Takeuchi głosy Naruto Uzumaki, Chiharu Sawashiro głosy Hiruga, Hidenori Takahashi Shoro do Moru Konto

243 odcinek „Boruto: Naruto Next Generations” zostanie wyemitowany 3 kwietnia, zgodnie z planem. Crunchyroll, Hulu i Apple TV oferują obecnie strumieniowy dostęp do odcinków.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up