Boruto: Naruto Next Generations Episode 243 Spoilery, data premiery

02/04/2022 17:14

Boruto: Naruto Next Generations Episode 241 Spoilery, data premiery, podsumowania, fabuła, fabuła.

Nowy odcinek popularnego anime „Boruto: Naruto Next Generations” zostanie wyemitowany. Możesz znaleźć wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym odcinku „Boruto: Naruto Next Generations”, czytając cały artykuł.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 242: Podsumowanie

Wróćmy do ostatniego odcinka, zanim przejdziemy do nowego. Dużo akcji było widać w poprzednim odcinku Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 242. Seirin Funato była celem bitwy pomiędzy Boruto i Kangurą w tym odcinku. Seirin Funato próbował już zabić Boruto w poprzednich odcinkach. Ryzyko zmierzenia się z Seirin Funato, bardzo utalentowaną osobą, było wysokie. Jednak Seirin może być ograniczony przez Boruto lub Kangurę. Pomimo porażki Seirin, odcinek zakończył się wysokim uznaniem.

Boruto: Naruto Next Generation Episode 243 – data premiery

Zostanie wyemitowany 3 kwietnia 2022 roku w 243. odcinku Boruto: Naruto Next Generation. Ujawniono oficjalną datę premiery, w wyniku czego kolejny odcinek Boruto: Next Generations zostanie opóźniony lub przełożony. Również dzień i godzina wyjazdu będą takie same dla wszystkich, ale dokładna godzina wyjazdu może się różnić w zależności od strefy czasowej, w której mieszkasz.

SPOILERY

Boruto: Naruto Next Generations Episode 243 spoilery jeszcze nie zostały wydane. Powszechną praktyką jest publikowanie wszystkich spoilerów na dzień przed datą premiery filmu. Z tego powodu nie ma obecnie spoilerów do obejrzenia.

243 z „Boruto: Naruto Next Generations” Clock

Zasadniczo radzimy naszym widzom, aby korzystali wyłącznie z seriali internetowych i anime z legalnych źródeł. Aby uniknąć naruszenia prywatności lub nałożenia wysokich grzywien, nie pobieraj ani nie oglądaj anime lub innych popularnych programów z nielegalnych lub fałszywych witryn. Dlatego zdecydowanie zalecamy oglądanie „Boruto: Naruto Next Generations” tylko na Viz Media. Viz Media to bezpieczny i legalny zasób, do którego ma dostęp każdy i wszędzie. Ponadto, jeśli chcesz odwiedzić stronę, będziesz musiał zapłacić za członkostwo.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up