Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 245 Przecieki, data premiery, fabuła

14/04/2022 17:36

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 245 Przecieki, data premiery, fabuła

Przepychanie klanu Funato przez wąwóz to sprytna strategia w walce, ponieważ pozwala ci iść do przodu, zapobiegając jednocześnie cofnięciu się. Już za kilka tygodni wyemitowany zostanie 245. odcinek Boruto: Naruto Next Generations, a oto wszystko, co chcesz wiedzieć o odcinku tego sezonu.

Boruto: Naruto Next Generations Episode 244 Podsumowanie?

Mosty zawaliły się w Boruto: Naruto Next Generations Episode 244, Rift, a Funamushi został zmuszony do prowadzenia swoich żołnierzy przez wąwóz zgodnie z planem Kagury. Buntan informuje Hebiichigo o jego próbie zamachu na życie Kagury io tym, co zrobił, aby to osiągnąć. Hebiichigo próbuje przekonać Buntana, by uciekł i dołączył do gangu Shizumy, ale bezskutecznie. Buntan ostrzega go, by nie ufał niewłaściwym ludziom. Kagura uwalnia znaki klątwy, a shinobi i wieśniacy uciekają, aby uniknąć wykrycia przez ludzi Funamushi i zapewnić, że klan Funato przejmie wąwóz. Kagura, Boruto i Mitsuki wyruszają na wyprawę górską.

Oglądaj Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 245

Boruto: Naruto Next Generations jest dostępny do streamowania w Crunchyroll i AnimeLab dla każdego, kto chce obejrzeć serial w Australii i Nowej Zelandii. Crunchyroll transmituje angielską dubbingową wersję Boruto wraz z oryginalną japońską wersją z angielskimi napisami, która jest dostępna na Crunchyroll.

Kiedy ukaże się 245 odcinek Boruto: Naruto Next Generations?

Wytrwałość Funamushi będzie tytułem 245. odcinka Boruto: Naruto Next Generations, który zostanie wyemitowany 17 kwietnia 2022 r. Premiera 245. odcinka Boruto: Naruto Next Generations zaplanowana jest na 17:30 czasu JST. Czas rzucania będzie się różnić w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.
Oto data premiery filmu w Twojej okolicy:
Czas: 2:00 (czas pacyficzny), 4:00 (czas centralny), 5:00 (czas wschodni), 10:00 (czas brytyjski)
Kto wyjdzie zwycięsko z bitwy woli? Znajdź odpowiedź w kolejnym odcinku Boruto: Naruto Next Generations!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up