Odcinek 196 od daty wydania Boruto

19/04/2021 07:31

Opracowany na podstawie japońskiej serii mangi napisanej przez Ukyō Kodachi i Masashi Kishimoto i zilustrowanej przez Mikio Ikemoto, „Boruto” jest oficjalną kontynuacją uniwersum Naruto. Śledź życie i przygody następnego pokolenia ninja z Ukrytej Wioski Liścia. Głównym bohaterem jest syn Naruto Uzumaki i Hinata Hyuga. Odkąd był dzieckiem, Boruto był świadkiem, jak jego ojciec jest bardzo zajęty swoimi obowiązkami jako Hokage i rozwinął do niego niechęć. Anime wyemitowano po raz pierwszy 5 kwietnia 2017 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

Boruto - data premiery odcinka 196

Odcinek 196 „Boruto”, zatytułowany „A Binding Force”, zostanie wyemitowany 25 kwietnia 2021 w TV Tokyo. Serię wyprodukowała firma Pierrot Studios. Obecnie reżyseruje go Masayuki Kōda, a scenariusz napisał Masaya Honda. Za projekt postaci odpowiadali Tetsuya Nishio i Hirofumi Suzuki. Muzykę do anime skomponował Yasuharu Takanashi z zespołu rockowego YAIBA.

Gdzie oglądać Boruto Episode 196 online?

Widzowie mogą oglądać „Boruto” na Hulu z angielskim dubbingiem i oryginalnym japońskim dźwiękiem oraz angielskimi napisami. W Crunchyroll, „Boruto” jest dostępny z dubbingiem w języku angielskim, portugalskim i włoskim. Jeśli jesteś w Australii lub Nowej Zelandii, najlepszą opcją jest AnimeLab. Jeśli chcesz zobaczyć serial animowany z francuskim dubbingiem, najlepszą opcją jest Anime Digital Network. Youku Tudou nadaje „Boruto w Chinach”. Serię można zobaczyć w różnych krajach azjatyckich na Crunchyroll. Boruto jest również dostępny na Netflix Japan.

Boruto Odcinek 196 Spoilery

W odcinku 195 Naruto spędza dzień z Kawakim i dwoma związkami. Naruto pokazuje chłopcu wioskę. Odwiedzają stoisko taiyaki, gdzie spotykają Cho-Cho i Saradę. Naruto kupuje wszystkim cukierki. To pierwsze taiyaki Kawakiego i najwyraźniej mu się to podoba. Idąc z Saradą do kwiaciarni Ino, chłopiec spotyka Kawakiego, aktywując jego moce, a Naruto musi interweniować. W sklepie Ino, traumatyczne wspomnienia Jigena o Kawakim powracają, a Naruto go uspokaja. Po odejściu Sarady Boruto i Kawaki kończą dzień jedząc ramen. Po powrocie do domu Uzumakiego Kawaki daje Himawari wazon, który jej podarowal.

Jednak Boruto też tam jest. Zwraca wazon Kawakiemu i podaje mu klej w sztyfcie, mówiąc mu, że jeśli jest szczery w swoich przeprosinach, musi to udowodnić. Oznacza to, że Kawaki musi naprawić pęknięty wazon. Odcinek kończy się, gdy Koji wkracza do wioski. W odcinku 196 Kawaki był w stanie pomóc Boruto trenować swoją karmę. Naruto był w stanie dowiedzieć się o obecności Koji w wiosce dzięki jednostkom sensorycznym stworzonym przez Ino.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up