Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 201 Data premiery, podgląd i oglądanie online

26/05/2021 09:27

Boruto: Naruto Next Generations Odcinek 201 Data premiery, podgląd i oglądanie online

Boruto Naruto Next Generations to dostosowana struktura aranżacji anime TV manga o podobnej nazwie. Boruto Naruto Next Ages jest pochodną Naruto Shippuden. Przeszłe sceny sprawiły, że pomyśleliśmy, że aranżacja zawiera niesamowite sceny. Artykuł zawiera wszystkie aktualizacje dotyczące odcinka Boruto 201.

Podsumowanie

Naruto prosi Doktora o przyniesienie mu protezy, która została dla niego wykonana. Wraca i pyta Naruto, co chce zrobić, ponieważ proteza nie przekroczy jego możliwości. Naruto bierze to ramię, umieszcza je na złamanym prawym ramieniu Kawakiego i przesuwa swoją czakrę do wewnątrz. Ramię zaczęło pracować, gdy Naruto wtulił się w drugi, poruszając czakrą. Kawaki zastanawia się, czy ma czakrę, a Naruto odpowiada, że ​​czakra płynie w ciele Kawakiego. Boruto zdaje sobie sprawę, że jest chętny do ręki Kawakiego.

Kawaki odpowiada, że ​​mogą przeciąć ramię Boruto Karmą, a on będzie miał ramię podobne do jego własnego. Boruto odpowiada, że ​​Kawaki brzmi zaskakująco. W międzyczasie w regionie Jigen Amado wspiera jednego ze swoich partnerów. Zastanawia się, czy musi przez to przejść, ponieważ w jego ciele nic się nie dzieje. Nagle informacje Delty wracają i Amado zdaje sobie sprawę, że wrócił. Dane wywiadowcze trafiają do miejsca, w którym zaktualizowano pozostałe dwie kolekcje Delta. Amado pomaga jeść drugiemu asortymentowi Delty.

Boruto: Naruto Next Generations, odcinek 201 Data i godzina wydania

Boruto: Naruto Next Generations Episode 201 zostanie wydany w niedzielę 30 maja 2021 r. O godzinie 17:30

Gdzie oglądać Boruto Episode 201 online

Transmisja tytułu w języku japońskim z angielskimi napisami. Ponadto w niektórych etapach jest transmitowany z dźwiękiem w języku angielskim. Możesz przesyłać strumieniowo każdą ze scen Baruto Naruto Next Generations na niektórych stronach wymienionych poniżej:

Crunchyroll
Funimation
Hulu
Verbigracia

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up