Boruto - data premiery odcinka 198

25/04/2021 06:04

Naruto Uzumaki w końcu zrealizował swoje marzenie o zostaniu Hokage, przedstawicielem wioski Tajemnego Liścia, w obronie której walczył podczas swoich nastoletnich lat. Naruto i jego koledzy żyją teraz w pokojowym świecie, starając się utrzymać międzynarodowy rozejm oparty na dobrej woli i dyplomacji.

Ten zastój wiąże się jednak z osobistym kosztem starzejącego się bohatera. Naruto i shinobi, z którymi dorastał, odkryli, że praca nad utrzymaniem neutralności świata oddziela ich od ich rodziny. Nawet legendarni wojownicy czasów Naruto, w tym jego własny syn Boruto, muszą walczyć ze swoimi gorzkimi synami jako przeciętni rodzice.

Boruto Uzumaki, w przeciwieństwie do swojego ojca, żyje w innym świecie. Różnica między nimi to osobna kwestia. Boruto jest liderem przyszłości, walcząc o wyrobienie sobie renomy, gdy siły zła zagrażają pokojowi, który pomógł stworzyć jego ojciec, jednocześnie stawiając czoła kulturze, która popycha jego barki do statusu syna Hokage.

Boruto - odcinek 198 Data i godzina wydania

Datę premiery odcinka 198 Boruto ustalono na niedzielę 9 maja 2021 roku. Według oficjalnych źródeł anime. Nowe odcinki mangi Boruto: Naruto Next Generations będą ukazywały się w każdą niedzielę. Fani mogą z łatwością oglądać Boruto Odcinek 198 na żywo i zmieniać czas tak, aby pasował do ich okolicy.

Boruto Odcinek 198 Ver online

Radzimy fanom Boruto, aby nie używali nielegalnych transmisji, ponieważ nie pomagają one w promowaniu Twórcy i Pracowników, i sprawdź Boruto Odcinek 198 z oficjalnych legalnych źródeł poniżej.

Cronchyroll
Hulu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up