Blue Lock Rozdział 155 Data i godzina wydania

26/11/2021 17:29

Blue Lock Rozdział 155 Data i godzina wydania

Data premiery Blue Lock Chapter 155 to 1 grudnia 2021 r., Oczekuje się, że ostatni rozdział Blue Lock zostanie wydany w następnym tygodniu, zgodnie ze zwykłym harmonogramem wydań. Jeśli data premiery Blue Lock Rozdział 155 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule na naszej stronie.

Gdzie przeczytać rozdział 155 Blue Lock?

Przeczytaj oficjalną wersję rozdziału 155 Blue Lock o kodansha, aby wesprzeć więcej twórców i uzyskać wersję w najlepszej jakości. Jeśli jesteś podekscytowany rozdziałem Gniazdo Blue Lock, daj nam znać, jakie są Twoje prognozy w sekcji komentarzy poniżej.

Więcej informacji o Blue Lock

Blue Lock to japońska manga napisana i zilustrowana przez Muneyukiego Kaneshiro. Magazyn Kodansha's Weekly Shnen ukazuje go w odcinkach od sierpnia 2018 r. Do 2022 r. serial telewizyjny oparty na anime będzie dostępny na Netflix.

Wątek

Jinpachi Ego zostaje zatrudniony jako trener Mistrzostw Świata w Japonii po tym, jak Japan Football Association rozważy obecny stan japońskiego futbolu. Według Jinpachiego Japonia nie ma agresywnego napastnika, który strzela gole. Stworzył więc Blue Lock, przypominający więzienie obiekt, w którym trzystu utalentowanych napastników ze szkół średnich w całej Japonii jest odizolowanych i walczy przeciwko sobie. Jedyny ocalały z Blue Lock zdobędzie prawo do bycia napastnikiem reprezentacji narodowej, a ci, którzy przegrają, zostaną na stałe wykluczeni z drużyny.

Yoichi Isagi, napastnik, któremu nie udało się poprowadzić swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do krajowego turnieju, został wybrany do przyłączenia się do tego ryzykownego projektu. Zamiast strzelić sobie bramkę, podał piłkę koledze z drużyny, który ją chybił, pozostawiając go zastanawiającym się, czy wynik byłby inny, gdyby był bardziej samolubny. Projekt Blue Lock oferuje Yoichi złotą okazję do odkrycia samego siebie. Chce zostać najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do chwały Pucharu Świata.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up