Blue Lock Rozdział 156 Data i godzina wydania

10/12/2021 07:37

Blue Lock Rozdział 156 Data i godzina wydania

Data wydania rozdziału 156 Blue Lock to 15 grudnia 2021 r., Oczekuje się, że ostatni rozdział Blue Lock zostanie wydany w następnym tygodniu, zgodnie ze zwykłym harmonogramem wydań. Jeśli data premiery rozdziału 156 Blue Lock uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule na naszej stronie.

Gdzie przeczytać rozdział 156 Blue Lock?

Przeczytaj oficjalną wersję rozdziału 156 Blue Lock o kodansha, aby wesprzeć więcej twórców i uzyskać najlepszą jakość wersji. Jeśli jesteś podekscytowany rozdziałem Gniazdo Blue Lock, daj nam znać, jakie są Twoje prognozy w sekcji komentarzy poniżej.

Więcej informacji o Blue Lock

Blue Lock to japońska manga napisana i zilustrowana przez Muneyukiego Kaneshiro. Magazyn Kodansha's Weekly Shnen ukazuje go w odcinkach od sierpnia 2018 r. Do 2022 r. serial telewizyjny oparty na anime będzie dostępny na Netflix.

Graficzny

Jinpachi Ego zostaje zatrudniony jako trener Pucharu Świata w Japonii po tym, jak Japoński Związek Piłki Nożnej rozważy obecny stan japońskiego futbolu. Według Jinpachiego Japonia nie ma agresywnego napastnika, który strzela gole. Dlatego instaluje Blue Lock, podobny do więzienia obiekt, w którym trzystu utalentowanych napastników ze szkół średnich w całej Japonii jest odizolowanych i walczy przeciwko sobie. Jedyny ocalały z Blue Lock otrzyma prawo do bycia napastnikiem drużyny narodowej, a ci, którzy przegrają, zostaną na stałe wykluczeni z listy.

Yoichi Isagi, napastnik, któremu nie udało się poprowadzić swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do krajowego turnieju, został wybrany do przyłączenia się do ryzykownego projektu. Zamiast strzelić sobie bramkę, podał piłkę koledze z drużyny, który ją chybił, pozostawiając go zastanawiającym się, czy wynik byłby inny, gdyby był bardziej samolubny. Projekt Blue Lock oferuje Yoichi złotą okazję do odkrycia samego siebie. Chce zostać najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do chwały Pucharu Świata.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up