Blue Lock Rozdział 170 Data wydania, fabuła

18/04/2022 17:33

Captain Tsubasa lub Keppeki Danshi Aoyama Kun to sportowa manga o tematyce piłkarskiej, która wyróżnia się na tle innych komiksów piłkarskich. Blue Lock opowiada historię grupy piłkarzy, którzy stworzyli Blue Lock po rozczarowującym występie Japonii w FIFA 2018. Bohaterem mangi jest licealny geniusz Isagi Yoichi. Aby zwiększyć napięcie, Blue Lock ma mroczny, dystopijny motyw w całej historii. Jego ogromny urok wynika z nowatorstwa jego zasady. Długo oczekiwana wersja Rozdziału 170 jest już dostępna!

Blue Lock Rozdział 169 Podsumowanie

Rozdział 169 ujawnia zaskakującą prawdę. Według Jinpachi Ego mistrzostwa, w których biorą udział, są kręcone na potrzeby międzynarodowego programu reality show, który pozwoli fanom piłki nożnej na całym świecie zobaczyć „za kulisami” przyszłych gwiazd piłki nożnej. Udokumentowano również starcia między nimi – mówi. To odkrycie sprawiło, że Raichi i Igaguri byli wyraźnie zrozpaczeni i zszokowani. Licytacja dla graczy rozpoczyna się od przerywnika filmowego otwierającego rozdział, a firmy oferują wysokie stawki tym, którzy dobrze wypadli w ostatniej bitwie.

Berserk Dortmund oferuje Isagi 17 milionów jenów, podczas gdy Berserk Dortmund oferuje również 24 miliony jenów Kunigami, 32 miliony jenów Bachira i 50 milionów jenów Ness. Basterd Munchen sprzedaje Kaisera na aukcji za oszałamiającą kwotę 300 milionów dolarów. Jinpachi opisuje główne cele ligi. Jeśli chodzi o sprzedaż potencjalnym kupującym, gracze muszą być odważni, aby zostać zauważeni. Dlatego wygrana nie jest tak ważna.

Według Jinpachiego, aby ustalić swoją wartość, gracze muszą zrobić wszystko, nawet jeśli oznacza to zagranie pozycji, do której nie są przyzwyczajeni. Dlatego Raichi i Igaguri żałują, że nie wzięli udziału w grze. Dyskutowano również o tym, jak ważne jest zrobienie dobrego pierwszego wrażenia i dobre wykonanie. Kończy się ogłoszeniem przez Jinpachiego, że następny mecz odbędzie się 10 dni później pomiędzy Basterdem Munchen i Manshine City.

Blue Lock Rozdział 170 (Spoilery)

Żadne spoilery ani surowe obrazy nie zostały wydane, ponieważ wydanie rozdziału zostało przełożone. Szacowana data premiery surowych skanów to 17. Zgodnie z tytułem rozdziału zostanie pokazany mecz między Basterdem Munchen i Manshine City.

Blue Lock Rozdział 170 Gdzie czytać

Oficjalna strona internetowa Kodansha oferuje wersję e-book Blue Lock. Magazyn Weekly Shonen Manga to miejsce, w którym publikowana jest fizyczna manga.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up