Blue Lock Rozdział 167 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

04/03/2022 11:31

Blue Lock Rozdział 167 Spoilery, surowe skany, data premiery,

Data premiery rozdziału 167 Blue Lock jest ustalona na 23 marca 2022 r., a nowy rozdział Blue Lock ma zostać wydany w następnym tygodniu, zgodnie ze zwykłym harmonogramem wydań. Data premiery Blue Lock Rozdział 167 zostanie zaktualizowana na naszej stronie i zostaniesz o tym powiadomiony za pośrednictwem zaktualizowanego artykułu.

Gdzie jest najlepsze miejsce do przeczytania Blue Lock Rozdział 167?

Blue Lock Chapter 167 jest dostępny w Kodansha Official Edition, co pomaga dalej wspierać twórców, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość wydania. Tych z Was, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział Blue Lock, podzielcie się z nami swoimi oczekiwaniami.

O BlueLock

„Blue Lock” to japońska manga napisana i narysowana przez Muneyukiego Kaneshiro, która znajduje się w trzecim tomie. Od sierpnia 2018 r. jest w odcinkach w magazynie Weekly Shnen wydawanym przez Kodansha. Serial oparty na anime zostanie wyemitowany na Netflix w 2022 roku, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w 2019 roku.

Działka

Jinpachi Ego został mianowany trenerem reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata po przeglądzie aktualnej sytuacji w japońskim futbolu przez Japońską Federację Piłki Nożnej (JFA). Według Jinpachiego japońskiej drużynie brakuje agresywnego napastnika strzelającego bramki. To właśnie w wyniku tego doświadczenia założył Blue Lock, podobny do więzienia obiekt, w którym 300 utalentowanych napastników ze szkół średnich w całej Japonii jest segregowanych i walczy przeciwko sobie.

Zwycięzca Blue Lock otrzyma przywilej gry jako napastnik reprezentacji narodowej, a ci, którzy przegrają, zostaną na stałe wykluczeni z przyszłych meczów. Wśród osób wybranych do udziału w tej ryzykownej inicjatywie jest Yoichi Isagi, napastnik, który nie poprowadził swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do mistrzostw kraju. Kiedy sam nie strzelił bramki, oddał piłkę koledze z drużyny, który nie trafił w bramkę, co sprawiło, że zaczął się zastanawiać, czy wynik byłby inny, gdyby był bardziej bezinteresowny.

Projekt Blue Lock oferuje Yoichi wyjątkową okazję do prosperowania. Ma ambicję zostać najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do zwycięstwa w Pucharze Świata.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up