Blue Lock Rozdział 159 Surowe skanowanie, data premiery, spoiler i wszystko, co musisz wiedzieć

13/01/2022 18:18

Blue Lock Rozdział 159 Surowe skanowanie, data wydania, spoiler i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

Data premiery Blue Lock Rozdział 159 zostanie ujawniona w tym artykule. Blue Lock jest koniecznością, jeśli jesteś nowy w serii, ale jesteś wielkim fanem trzymającego w napięciu sportowego anime. Większość fanów była ciekawa daty i godziny premiery Blue Lock Chapter 159 oraz podsumowania Blue Lock Chapter. Ta strona została zaktualizowana o najnowsze informacje dotyczące rozdziału 159 Blue Lock.

Dziś anime jest poważnym konkurentem innych filmów i seriali internetowych. Ludzie go kochają, więc potrafił wykuć sobie niszę. Zawiera datę premiery Blue Look Rozdziału 159, prognozy na następny rozdział i miejsce, w którym jest on obecnie dostępny. Dlatego przeczytaj esej od okładki do okładki, aby w pełni przyswoić wszystkie te informacje. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najświeższe informacje.

Blue Lock Rozdział 158 Podsumowanie

Jinpachi Ego zostaje zatrudniony jako trener Mistrzostw Świata w Japonii po dokonaniu przeglądu obecnego statusu Japońskiego Związku Piłki Nożnej. Według Jinpachiego Japonii brakuje agresywnego strzelca. W rezultacie utwórz niebieską blokadę. W tym przypominającym więzienie obiekcie 300 utalentowanych napastników z liceów w całej Japonii zostaje rozdzielonych i zmaga się ze sobą. Jedyny ocalały z Blue Lock będzie miał przywilej gry w ofensywie dla reprezentacji, a ci, którzy przegrają, nie będą mogli brać udziału w nieskończoność.

Yoichi Isagi, napastnik, któremu nie udało się poprowadzić swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do mistrzostw kraju, został wybrany do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu o wysoką stawkę. Zamiast strzelić sobie bramkę, oddał piłkę koledze z drużyny, który go przegapił, co sprawiło, że zaczął się zastanawiać, czy gdyby był bardziej samolubny, wynik mógłby być inny. Projekt Blue Lock oferuje Yoichi wyjątkową okazję do odkrycia siebie. Chce zostać najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do zwycięstwa w Pucharze Świata.

Blue Lock Rozdział 159 Data wydania

Wydanie rozdziału 159 Blue Lock zaplanowano na 19 stycznia 2022 roku. Kolejny rozdział Blue Lock, jak zwykle, ma ukazać się w następnym tygodniu.

Blue Lock Rozdział 159 Spoiler

Blue Lock ma świetne podsumowanie, które doprowadziło do dużego oczekiwania na wydanie rozdziału 159 Blue Lock. Więc jeśli nie nadążałeś za tą serią. Nie musisz się martwić. Tutaj przedstawimy Wam kompletną fabułę tej serii.

Reprezentacja Japonii zajęła 16. miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA 2018. W rezultacie Japoński Związek Piłki Nożnej rekrutuje Ego Jinpachi, tajemnicę futbolu. Jego mistrzowską strategią katapultowania Japonii na arenie międzynarodowej jest Blue Lock, system treningowy mający na celu stanie się największym egoistycznym napastnikiem na świecie. Ci, którzy zawiodą Blue Lock, nie będą mieli szansy reprezentowania Japonii w przyszłości. Yoichi Isagi, nieznany wcześniej uczeń liceum, postanawia dołączyć do programu, aby zostać najlepszym graczem na świecie.

Blue Lock Rozdział 159 Skanowanie surowe

Blue Lock to cotygodniowa manga aktualizowana co siedem dni. Blue Lock Chapter 159 pojawi się w magazynie Shueisha's Weekly Shonen Jump w środę, 19 stycznia 2022 roku.

Gdzie czytać rozdział Blue Lock 159?

Nie zalecamy żadnej nielegalnej strony ani platformy do czytania mangi. Możesz przeczytać rozdział 159 Blue lock na temat Kodansha.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up