Blue Lock Rozdział 166 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

24/02/2022 12:12

Blue Lock Rozdział 166 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła.

Data wydania rozdziału 166 Blue Lock jest ustalona na 16 marca 2022 r., A najnowszy rozdział Blue Lock ma zostać wydany w następnym tygodniu, zgodnie ze zwykłym harmonogramem wydań. Nasza strona internetowa poinformuje Cię, jeśli data wydania Rozdziału 166 Blue Lock zostanie zmieniona poprzez opublikowanie zaktualizowanego artykułu na naszej stronie internetowej.

Gdzie najlepiej przeczytać rozdział 166 Blue Lock?

Blue Lock Chapter 166 jest dostępny w Kodansha Official Edition, co pomaga w dalszym wspieraniu twórców przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości wydania. Dla tych z Was, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział Blue Lock, podzielcie się z nami swoimi oczekiwaniami w polu komentarza poniżej.

Więcej informacji o Blue Block

„Blue Lock” to japońska manga napisana i narysowana przez Muneyukiego Kaneshiro, która znajduje się obecnie w trzecim tomie. Od sierpnia 2018 r. jest w odcinkach w magazynie Weekly Shnen wydawanym przez Kodansha. Serial oparty na anime będzie miał premierę w serwisie Netflix w 2022 roku, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w 2019 roku.

Działka

Jinpachi Ego został mianowany trenerem reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata po przeglądzie aktualnej sytuacji w japońskim futbolu przez Japońską Federację Piłki Nożnej (JFA). Według Jinpachiego japońskiej drużynie brakuje agresywnego napastnika strzelającego bramki.

W wyniku tego doświadczenia założył Blue Lock, podobną do więzienia instytucję, w której trzystu utalentowanych napastników ze szkół średnich w całej Japonii jest segregowanych i przeciwstawia się sobie nawzajem. Zwycięzca Blue Lock otrzyma przywilej gry jako napastnik reprezentacji narodowej, a ci, którzy przegrają, zostaną na stałe wykluczeni z przyszłych meczów. Wśród osób wybranych do udziału w tej niebezpiecznej inicjatywie jest Yoichi Isagi, napastnik, który nie poprowadził swojej szkolnej drużyny piłkarskiej do mistrzostw kraju.

Kiedy sam nie strzelił bramki, oddał piłkę koledze z drużyny, który nie trafił w bramkę, co sprawiło, że zaczął się zastanawiać, czy wynik byłby inny, gdyby był bardziej bezinteresowny. Projekt Blue Lock oferuje Yoichi wyjątkową okazję do prosperowania. Ma ambicję zostać najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do zwycięstwa w Pucharze Świata.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up