Black Clover, rozdział 313, data wydania, przeczytaj mangę online

3 lata ago

Black Clover, rozdział 313, data wydania, przeczytaj mangę online

W Black Clover, rozdział 313, po pokonaniu trzech Najwyższych Demonów, pokazane są Bramy Piekieł. Sytuacja w Kingdom of Spade pogorszyła się z powodu pojawienia się demonów z podziemi. Osiągnąwszy swój cel, Morris jest gotów znokautować Magicznych Rycerzy. Lotos, jego partnerka w podziemiach, jest gotowa do odwetu. Morris dowiaduje się o przybyciu Czarnego Byka w ostatnim rozdziale Czarnej Koniczyny, a on i jego towarzysze są zdeterminowani, by uratować kapitana Yami i Williama. Rozdział nosi tytuł „Przed bramami piekieł”.

Kiedy Lotus zobaczył Black Bulls, założyli, że mają przewagę nad Morrisem w grze. Czarne Byki przybyły w samą porę, ponieważ Lotus miał zostać pokonany. Zajęcie się Czarnymi Bykami byłoby intrygujące, poinformował ich Morris po tym, jak wiele o nich usłyszał od Dantego. Dwóch czarodziejów etapu tajemnego można znaleźć w pełnym magii podziemnym świecie. To tylko kwestia czasu, zanim Morris uwolni swoje szpony bestii i rozpęta dziką tyradę przeciwko swoim wrogom. Z pomocą Gauche'a, Graya i Gordona są gotowi stawić mu czoła.

Magia Morrisa jest porównywalna do magii Mrocznej Triady, chociaż nie jest on jednym z nich. Nie wiedzą kim on jest i są go ciekawi. Uratowanie Yami jest najważniejsze, więc Gauche prosi ich, aby zignorowali tego gościa. Morris podjął decyzję o użyciu Modification Magic: Operation, aby zadać im obrażenia. Dla niego Czarne Byki są skazane na klęskę; Vanessa zdaje sobie sprawę, że moc Rouge jest nieskuteczna w podziemiach. Morris wyjaśnia, w jaki sposób Czarne Byki będą w niekorzystnej sytuacji w następnym meczu. Przed swoim przybyciem Gray zdobył pewną wiedzę. Czytaj dalej, aby poznać datę premiery rozdziału 313 Black Clover, spoilery i informacje o tym, gdzie można go obejrzeć online.

Podsumowanie rozdziału 312 czarnej koniczyny

Gray jest świadomy mocy Magii Przemieniającej i nauczył się jej przed dotarciem do Królestwa Pik. Ponieważ nikt wcześniej nie widział takiej magii, wie, że magia transformacji jest najlepsza. Morris wierzy, że Magic Knights nie będą w stanie zablokować wszystkich jego zaklęć, więc postanowił uwolnić ich serię. Gray potrzebuje dużo czasu, aby użyć magii modyfikującej. Ponieważ chcą uratować Yami tak szybko, jak to możliwe, prosi Gauche o pomoc. Aby bawić się z Grayem, Morris postanawia to zrobić. Gray prosi Lewicy, aby wyszedł i kupił strategię.

Kiedy Gauche każe Grayowi spojrzeć mu w oczy, gdy rzuca Mirro Magic: Mirror Brigade, zachowuje spokój. Morris zostaje uwięziony przez klony Graya, które wyzwalają magiczną konwersję. Aby przetestować swoje nowe zaklęcie, Morris odkrywa, że ​​wybrał go najpotężniejszy demon. Kiedy Król Demonów zmiażdżył wszystko wokół siebie, użył Magicznej Grawitacji: Mocy Króla Demonów. Zmiana fizyki grawitacji będzie niezwykle trudna dla Morrisa i jego zespołu. W jego umyśle Magiczni Rycerze są rozbijani przez Magiczną Grawitację, którą, jak sądzi, może wykorzystać na swoją korzyść.

W połowie walki Henry przyznaje, że nie mógł nikogo obronić podczas ataku Dantego, ale musi teraz zrobić wszystko, aby uratować kapitana Yami. Kapitan Yami został porwany, a Gordon wrócił do domu, by stawić czoła swojej przerażającej rodzinie. Zostali w tyle, ponieważ chronili Królestwo Koniczyn, którym nie byli Gordon, Henry, Vanessa i Gray. Podobnie jak Black Bulls, w końcu się pojawili. Gordon zaakceptował fakt, że stworzył lek z trucizny i zajęło mu to sześć miesięcy.

Jaka jest data premiery rozdziału 313 Black Clover?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 313 została ustalona na niedzielę 14 listopada 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 313 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i spoilerami, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną wersję.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 313 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Rozdział 313 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze bezpłatne, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Go up