Black Clover Chapter 309 zapowiedź, data premiery, przeczytaj mangę online

15/10/2021 10:04

Black Clover Chapter 309 zapowiedź, data premiery, przeczytaj mangę online

Znajdziesz w tym artykule Czarna Koniczyna Rozdział 309 Zapowiedź, data premiery, gdzie można przeczytać mangę online… .. Bitwa klanów przeciwko ostatecznemu złu Czarna Koniczyna Rozdział 309 przedstawia Zenona do Langrisa i Yuno, którzy wypuszczają burtę atakuje go. Odkąd Magiczny Rycerz wylądował w Spade Kingdom, by uratować swoich kolegów kapitanów, Black Clover pracuje nad tym problemem. O istnieniu marki Blood Brother dowiedzieliśmy się w najnowszym rozdziale Black Clover. Finral doskonale zdaje sobie sprawę, że Langris nie będzie w stanie oprzeć się ich wspólnym wysiłkom, by pokonać Najwyższego Diabła Zenona. Zenon, który niedawno nabył demoniczne serce po podpisaniu umowy z diabłem Belzebubem, również przeprowadza serię ataków na kości.

Ciekawie było zobaczyć, jak Zenon ma obsesję na punkcie szybkości teleportacji Finrala podczas walki. Zenon też mówi do siebie, jakby wierzył, że może zatriumfować nad tą sytuacją. Jednak może to być pułapka dla nich obu, ponieważ Zenon zabił ich śmiertelnym ciosem, czekając, aż użyją swojego znaku firmowego. Mana Zenon, drugi członek duetu, miał być również użyty do ataku na Zenona. Langris i Finral nagle pojawili się za Zenonem, jakby chcieli go uwięzić w jego bezbronnej pozycji. Zenon jednak nie przejmuje się tym, bo już odczuł jego istnienie. Obie strony przeprowadzają masowe ataki w tym, co przerodziło się w intensywny konflikt.

Kiedy Langris używa metody many, aby zwiększyć swoją prędkość, również to zostaje ujawnione. Tymczasem Finral miał inne pomysły po wykonaniu obliczeń magii Langrisa. Zenon odwzajemnił uśmiech, zaskakując ich oboje. Jednak, mimo że wydają się nie doceniać zdolności Zenona, pozostają niezłomni w swoim podejściu. Kiedy zobaczyliśmy, że Yuno się zatacza, wiedzieliśmy, że Zenon właśnie wykończył go ostatnim ciosem, zanim zmierzył się z Langrisem i Finralem.

Czarna koniczyna, rozdział 308, zapowiedź

Przed rozdziałem 308 Czarnej Koniczyny; Pomimo przewagi liczebnej w walce między dwoma braćmi, Zenon zostaje zwycięzcą. Jednak Yuno wciąż walczy, co pozostawiło go z pytaniami bez odpowiedzi, odkąd dowiedział się, że jest nieprzytomny. Yuno wydaje się nie dowierzać własnym wzorcom snu i miejscu pobytu Zenona. Ku zaskoczeniu Yuno, obserwuje, jak kurz unosi się z pola bitwy, co wskazuje na eskalację konfliktu. Widziano również, jak Finral kołysze się w powietrzu, a jego kości wystają z ciała. Na ziemi leży również Langris, co wskazuje na to, jak on i druga ofiara zostali trafieni podczas wybuchu.

Według Zenona magia kosmiczna jest w stanie pokonać wszystko na swojej drodze, ale nie była w stanie tego zrobić z Diabelskim Sercem. Yuno jest oszołomiony, krew wypływa z jego ciała i patrzy w ziemię. Teraz, gdy Zenon pokonał trio, czas położyć temu kres. Yuno zaakceptował fakt, że aby przetrwać, musi wszystkich bronić. Bitwa kończy się, gdy Yuno zostaje pokonany z powodu złamanego ducha i jest pewne, że Zenon odniósł dzięki temu triumf. To wzbudziło wiele pytań i okazało się, że Yuno nie był pewny swojego sposobu działania.

Po utracie tak wielu swoich towarzyszy Yuno zaczyna się zastanawiać, czy dokonał właściwego wyboru Brygady. Łzawy moment Yuno pokazuje, jak jego koledzy z klasy go podziwiają, co jest wzruszającym momentem dla wszystkich. Ale nie może ich bronić i zaczyna się zastanawiać, czy jest dobry. Mimo obaw Yuno usłyszał kiedyś, że jest jedyną szansą w wiosce. Jako jedna z nielicznych wybrańców, Yuno budziła strach, adorację i pogardę w tym samym czasie. Yuno zobaczył Asta w jego głowie, co dało mu pewność, że ma przeciwnika, który również chce zostać Czarnoksiężnikiem. Przeczytaj zapowiedź i spoilery dotyczące Black Clover, rozdział 309 poniżej.

Black Clover Rozdział 309 Zapowiedź i spoilery

14 października 2021 r. ukażą się spoilery do rozdziału 309 Black Clover. Prosimy o cierpliwość podczas pracy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zlokalizować spoilery. Zaktualizujemy ten obszar za pomocą spoilerów, gdy tylko będziemy pewni. Tymczasem spoilery Black Clover 309 ujawnią, czy Yuno jest w stanie uszkodzić serce diabła. Moim zdaniem to klucz do pozbycia się Zenona na dobre!

Jaka jest data premiery rozdziału 309 Black Clover?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 309 została ustalona na niedzielę, 17 października 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 309 mangi Black Clover zostaną ujawnione na 2-3 dni przed premierą w Internecie, a spoilery zostaną wydane, ale lepiej byłoby poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 309 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 309 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze bezpłatne, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up