Black Clover Rozdział 307 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

22/09/2021 10:12

Black Clover Rozdział 307 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Począwszy od rozdziału 307 Czarnej Koniczyny, w którym Yuno uwalnia Magię Tworzenia Ducha Wiatru: Duch Euro na Najwyższego Demona Zenona, Yuno i Langris walczą z Władcą Demonów. Odkąd Asta i pozostali dwaj pokonali dwa Najwyższe Demony, Czarna Koniczyna zaczęła pokazywać walkę między trio. Podpis Yuno, który ma zamordować Zenona, zacznie obowiązywać w ostatnim rozdziale Czarnej Koniczyny. „Granica” to nazwa rozdziału. Kiedy Zenon zwraca się do Langrisa, jest zaskoczony, widząc stojącą tam Yuno, gotową do ataku z zaskoczenia. Yuno przewiduje, że ujdzie im to na sucho dzięki umiejętności współpracy. Jego prędkość oszałamia Zenona, który nigdy nie spodziewał się, że będzie go kosztować życie.

Kiedy Zenon wrócił do domu posiniaczony w przeszłości, zastanawialiśmy się, co się z nim stało. Jego bracia gardzą nim i myślą, że jest żałosny z powodu sposobu, w jaki biją go łobuzy. Brat Zenona nie może uwierzyć, że ma nieszczęśliwego brata i wstydzi się go, ponieważ nigdy w życiu niczego nie wygrał. Jednak jego starszy brat na wózku inwalidzkim zapewnia go, że nie musi się martwić, ponieważ to on ma najlepsze umiejętności, aby stać się gospodarzem diabła, jak Dante i Vanica.

Pewnego dnia, w drodze do rezydencji, Zenon natknął się na prawdziwych bandytów, którzy zaczęli traktować go jak worek treningowy. Zenon został pobity do krwi przez pulchnego arystokratę, który w rezultacie wyrwał mu kość z ciała. Żartował, że ponieważ usunięto mu kość z ciała, był słaby. Oprócz wyrzucenia Zenona w powietrze, pulchny mężczyzna również go uderzył, pozostawiając siniaki na jego twarzy. Wyjaśnił Zenonowi, że jego ojciec jest członkiem sił obronnych i musi go zabić. Punki są w szoku, gdy znajdują się w ogniu.

Czarna Koniczyna Rozdział 306 Podsumowanie

Wcześniej w Black Clover, rozdział 306; Po użyciu swojej magii do pokonania punków, pojawia się nowy chłopak i ratuje Zenona przed dalszym biciem. Chłopiec ujawnia swoją tożsamość jako Allen i jest wściekły przez bandytów z Sił Obronnych. Allen pomaga Zenonowi wstać i wyjaśnia, że ​​używa innego rodzaju magii, ale jest z tym w porządku. Zenon uważa, że ​​jego magia kości jest nieco dziwna. Allen gratuluje Zenonowi jego magii i podkreśla, że ​​jest silniejszy niż wcześniej. Szybko rozmawiają o Królestwie Pik i niekończącym się buncie. Allen ujawnia, że ​​Diamentowe Królestwo jest w ciągłym ruchu i że jest zdeterminowany, aby stać się silniejszym, aby mógł bronić tych, którzy drżą ze strachu.

Dwaj mężczyźni wspinają się na szczyt wieży i podziwiają widok na całe królestwo. Allen uwalnia swoją magię ognia, mówiąc, że chce rozpalić ogień nadziei w tym odludnym miejscu. Nowy dowódca naczelny Magi Defense Force powiedział Zenonowi. Zenon odpowiada, mówiąc, że zostanie również mianowany Naczelnym Wodzem. Allen mówi dalej, że są rywalami, ponieważ obaj mają ten sam cel. Zgodzili się starć o to, kto będzie pierwszym głównodowodzącym.

Podczas innego rodzaju szkolenia przywódczego ci dwaj mężczyźni pracowali razem. Po kilku latach Zenon dał swojemu bratu do zrozumienia, że ​​nie ma ochoty stać się nosicielem diabła. Wraz z Allenem dotarł do czwartej dywizji Magi Defense Force. Oboje bawią się razem w lochach. Na decyzję Zenona, by gościć diabła, wpłynął fakt, że jego brat Allen został zabity przez diabła podczas misji. Rozdział kończy się, gdy Zenon zgadza się zawrzeć układ z diabłem Belzebubem.

Jaka jest data premiery rozdziału 307 Black Clover?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 307 to niedziela, 26 września 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 307 mangi Czarnej Koniczyny wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i spoilerami, ale lepiej poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 307 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 307 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze bezpłatne, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Go up