Black Clover, rozdział 308, data premiery

13/09/2021 16:17

Czarna koniczyna Czarna koniczyna Rozdział 308 – data premiery

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 308 to niedziela, 26 września 2021 r. W sklepach. Surowe skany rozdziału 308 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i spoilerami, ale na oficjalną premierę lepiej byłoby poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 308 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 308 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze bezpłatne, więc nie musisz subskrybować, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Przeczytaj o czarnej koniczynie

Bohaterką serii jest Asta, młoda sierota, która została porzucona i wychowana w sierocińcu z Yuno, kolejną sierotą. Chociaż wszyscy rodzą się ze zdolnością używania many jako magicznej mocy, Asta wyróżnia się tym, że priorytetowo traktuje formę fizyczną. Z kolei Yuno była cudownym dzieckiem o niezwykłych magicznych zdolnościach i umiejętności kontrolowania magii wiatru. Dwoje nastolatków rozwinęło przyjazną rywalizację wokół pragnienia zostania następnym Królem Czarownic, osobą, której autorytet dorównuje tylko Królowi Królestwa. Yuno nabywa legendarny czterolistny grymuar, niegdyś należący do pierwszego króla czarnoksiężnika w królestwie. Pomimo braku umiejętności magicznych, Asta był w stanie zdobyć tajemniczy grimuar o pięciu ostrzach, który zawierał tajemnicze elfie miecze i członka rasy Bezcielesnych Diabłów, używającego rzadkiej antymagii. On i Yuno dołączają do oddziału magicznych rycerzy jako pierwszy krok w kierunku ich celów.

Asta i Noelle Silva dołączają do Czarnych Byków, podczas gdy Yuno łączy siły ze Złotym Świtem i wyruszają na różne przygody, walcząc z Nocą Północnego Słońca, ekstremistyczną grupą, której przywództwem manipuluje diabeł, aby pomścić niesprawiedliwość. Królestwo Koniczyny. przeciwko Elfom podczas jego założenia. Mroczna Triada Królestwa Spade następnie konfrontuje się z Rycerzami Magii, Asta i Yuno odkrywają wpływ swoich Demonów na ich życie i plan Mrocznej Triady, aby w pełni zamanifestować Demony w ich świecie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up