Black Clover, rozdział 304, data premiery

03/08/2021 10:13

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 304 to niedziela, 15 sierpnia 2021 r., W sklepach. Surowe skany rozdziału 303 mangi Czarnej Koniczyny wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i ukażą się spoilery, ale na oficjalną premierę lepiej byłoby poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 304 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 304 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze do przeczytania za darmo, więc nie musisz kupować subskrypcji, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Więcej informacji o czarnej koniczynie

Bohaterką serii jest Asta, młoda sierota, która została porzucona i wychowana w sierocińcu z Yuno, kolejną sierotą. Chociaż wszyscy rodzą się ze zdolnością używania many jako magicznej mocy, Asta wyróżnia się tym, że priorytetowo traktuje formę fizyczną. Z kolei Yuno była cudownym dzieckiem o niezwykłych magicznych zdolnościach i umiejętności kontrolowania magii wiatru. Dwoje nastolatków rozwinęło przyjazną rywalizację wokół pragnienia zostania następnym Królem Czarownic, osobą, której autorytet dorównuje tylko Królowi Królestwa. Yuno nabywa legendarny czterolistny grymuar, niegdyś należący do pierwszego króla czarnoksiężnika w królestwie. Pomimo braku umiejętności magicznych, Asta zdołał zdobyć tajemniczy grimuar o pięciu ostrzach, zawierający tajemnicze elfie miecze i bezcielesnego członka rasy demonów, wykorzystującego rzadką antymagię. On i Yuno dołączają do oddziału magicznych rycerzy jako pierwszy krok w kierunku ich celów.

Asta i Noelle Silva dołączają do Czarnych Byków, podczas gdy Yuno łączy siły ze Złotym Świtem i wyruszają na różne przygody, walcząc z Nocą Północnego Słońca, ekstremistyczną grupą, której przywództwem manipuluje diabeł, by pomścić niesprawiedliwość. Królestwo Clover przeciwko Elfom, kiedy zostało założone. Mroczna Triada Królestwa Spade następnie konfrontuje się z Rycerzami Magii, Asta i Yuno odkrywają wpływ swoich Demonów na ich życie i plan Mrocznej Triady, aby w pełni zamanifestować Demony w ich świecie.

Powiązane posty

Go up