Black Clover, rozdział 307, data premiery

06/09/2021 10:17

Black Clover, rozdział 307, data premiery

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 307 to niedziela, 19 września 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 307 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i spoilerami, ale na oficjalną premierę lepiej byłoby poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 307 Czarnej Koniczyny?

Black Clover Chapter 307 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a oto oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze do przeczytania za darmo, więc nie musisz kupować subskrypcji, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Przeczytaj o mandze Czarna Koniczyna

Bohaterką serii jest Asta, młoda sierota, która została porzucona i wychowana w sierocińcu z Yuno, kolejną sierotą. Chociaż wszyscy rodzą się ze zdolnością używania many jako magicznej mocy, Asta wyróżnia się tym, że priorytetowo traktuje formę fizyczną. Z kolei Yuno była cudownym dzieckiem o niezwykłych magicznych zdolnościach i umiejętności kontrolowania magii wiatru. Dwoje nastolatków rozpoczęło przyjacielską rywalizację o chęć zostania kolejnym Królem Wiedźm, autorytetem, który może równać się tylko z Królem Królestwa Klubowego. Yuno nabywa legendarny czterolistny grymuar, niegdyś należący do pierwszego króla czarnoksiężnika w królestwie. Pomimo braku umiejętności magicznych, Asta zdołał zdobyć tajemniczy grimuar o pięciu ostrzach, zawierający tajemnicze elfie miecze i bezcielesnego członka rasy demonów, posługującego się rzadką antymagią. On i Yuno dołączają do oddziału magicznych rycerzy jako pierwszy krok w kierunku ich celów.

Asta i Noelle Silva dołączają do Czarnych Byków, podczas gdy Yuno łączy siły ze Złotym Świtem i wyruszają na różne przygody, walcząc z Nocą Północnego Słońca, ekstremistyczną grupą, której przywództwem manipuluje diabeł, by pomścić niesprawiedliwość. królestwo koniczyny przeciwko elfom przy jego założeniu. Mroczna Triada Królestwa Spade następnie konfrontuje się z Rycerzami Magii, Asta i Yuno odkrywają wpływ swoich Demonów na ich życie i plan Mrocznej Triady, aby w pełni zamanifestować Demony w ich świecie.

Powiązane posty

Go up