Black Clover Chapter 298 Data wydania mangi, podgląd i czytanie online

02/07/2021 12:20

Black Clover to jedna z flagowych mang Weekly Shonen Jump. Asta, sierota urodzony bez magii, została napisana i zilustrowana przez Yuki Tabata. Żyje w świecie magii i chce zostać Królem Czarownic. Chociaż Asta nie ma tradycyjnej magii, ma zdolności antymagiczne. Asta posuwa się naprzód ciężką pracą i pracowitością, pokonując napotykane przeszkody. Black Clover jest już w trakcie wydawania z ponad 290 rozdziałami. Zobaczmy rozdział dotyczący Czarnej Koniczyny, 298 spoilerów.

Podsumowanie rozdziału 297 Black Clover

Noelle atakuje Vanikę używając „Droga Morskich Smoków” w podsumowaniu rozdziału 297 Czarnej Koniczyny. Swoim mieczem wbija ją w brzuch. Vanica jednak się roześmiała, jakby to nie miało z nią nic wspólnego.

Koniec Vaniki Walka pomiędzy Noelle i Vanica jest pokazana na pięknie narysowanych planszach. Noelle nieustannie odpycha Vanikę i kontynuuje swój poprzedni atak. Mimo że jej plecy opierają się teraz o ścianę, Vanica lubi swoją walkę.

Noelle nadal używa różnych ataków, podczas gdy Vanica wzmacnia się z każdym trafieniem. W końcu trafia do jego gardła i jest rzucany prosto na ściany. Noelle w końcu twierdzi, że wygrała, ponieważ Vanica jest w krwawej łaźni.

Wygląd Magiculi

Vaniac powiedziała Noelle w ostatnich chwilach, że nie czuła się tak dobrze od dawna. Mówi, że może są przyjaciółmi, a teraz są konkurentami. Ale Noëlle odrzuca ten pomysł i nazywa go samolubnym. Dopiero gdy nadchodzi Boże Narodzenie, by zadać ostateczny cios, słyszy głos dochodzący z ciała Vaniki.

To wtedy pojawia się jego magia, do której należało ciało Vaniki. Mówi mu, że od dawna jest z Vaniką i że współczuje jej. Ale obaj muszą zostać zabici, aby ich forma w pełni się zamanifestowała. Chce zabić Noelle, zanim to zrobi.

Jaka jest data premiery Black Clover Chapter 298?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 298 zostanie ustalona na niedzielę 4 lipca 2021 roku w sklepach. Surowe skany rozdziału 298 mangi Czarnej Koniczyny wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową i ukażą się spoilery, ale na oficjalną premierę lepiej byłoby poczekać.

Czarna koniczyna, rozdział 298, spoilery

Surowe skany nie zostały jeszcze wydane dla spoilerów Reddit dla rozdziału 298 Black Clove. Można je znaleźć na 1-2 dni przed premierą, podobnie jak w przypadku innych tytułów Shonen Jump. Na razie porozmawiajmy o niektórych z największych spoilerów Black Clover na Reddit Rozdział 298.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 298 Czarnej Koniczyny?

Black Clover rozdział 298 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a tutaj są oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze do przeczytania za darmo, więc nie musisz kupować subskrypcji, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up