Spoilery Black Clover Chapter 305, data premiery, czytaj mangę online

30/08/2021 13:48

Spoilery Black Clover Chapter 305, data premiery, czytaj mangę online

Omówimy spoilery, podsumowania i daty wydania Black Clover Chapter 305 i nie tylko… Yuki Tabata jest autorką i ilustratorką mangi Black Clover, która jest obecnie dostępna w Weekly Shonen Jump. Akcja Black Clover toczy się w magicznym świecie, w którym użytkownicy magii określają hierarchię i opowiadają historię Asty i jego awansu na stanowisko króla czarnoksiężnika.

Asta urodziła się bez many, w przeciwieństwie do wielu innych. Ma jednak ciało zdolne wytrzymać każdy rodzaj magicznego ataku. Jest też jego etyka pracy, a jego budowa ciała pozwala mu z łatwością walczyć z wrogami.

Black Clover Rozdział 304 Podsumowanie

Lolopechika powraca do swojego pierwotnego stanu w podsumowaniu rozdziału 304 Czarnej Koniczyny. Chociaż jest ledwo przytomny, jest w ramionach Asty. Jej jedyną prośbą jest, aby Asta nie patrzyła na nią, kiedy budzi się bez koszulki.

Lolopechika powraca

Noelle wystrzeliwuje Asta pięścią, gdy tylko widzi Lolopechikę i się nią opiekuje. Undine wybucha łzami radości, gdy widzi, jak ją przytula. Ale nie może spojrzeć mu w oczy, kiedy pyta Noelle, dlaczego nagle jest wzburzona.

Noelle cieszy się, że wrócił, ale wstydzi się na niego patrzeć, bo jest zakłopotana. Jednak mimo że klątwa została zdjęta, Nozel nadal nie jest w stanie komunikować się ze swoją siostrą w normalny sposób. Po poinformowaniu Charlotte, że jej zaklęcie wkrótce wygaśnie, Rill ostrzega ją, że musi działać szybko.

Z drugiej strony Charlotte dziękuje Rillowi za pomoc w walce. Lolopechika biegnie w kierunku Gaji, ale upada wraz z Rillem i Charlotte, gdy się zbliża. Nie ma magii zbierania wody, której mógłby użyć Lolopechika.

Wszyscy są bezradni, bo nie ma nic do zrobienia. Nacht przybywa i potwierdza to, co już wiedzą. Ale w międzyczasie przyprowadził ze sobą kogoś, kto może im pomóc. Z pomocą swojej kwiecistej księżniczki Dreamland, Mimosa może uleczyć całą trójkę.

Czarna koniczyna, rozdział 305, spoilery

Nie mamy jeszcze żadnych spoilerów do rozdziału 305 Black Clover. Surowe skany jeszcze się nie ukazały, ale będą dostępne wkrótce. Do następnego rozdziału dokonajmy pewnych prognoz.

Langris przeciwko diabłu

Langris jest widziany walczący z demonem przed bitwą z Magicula. Mimo że demon obiecał zakończyć go w 3 minuty, nie jest tajemnicą, że te demony są niesamowicie silne! Ale jeśli powiedzą nam, co wydarzyło się kilka minut temu, to musi oznaczać, że wygrali. Dlatego w następnym rozdziale odkryjemy wynik tego konfliktu.

Jaka jest data premiery rozdziału 305 Black Clover?

Według doniesień data premiery Black Clover Chapter 305 to niedziela, 5 września 2021 r. W sklepach. Surowe skany rozdziału 305 mangi Black Clover wyciekną na 2-3 dni przed premierą internetową, a spoilery zostaną wydane, ale na oficjalną premierę lepiej byłoby poczekać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 305 Czarnej Koniczyny?

Black Clover rozdział 305 można przeczytać za darmo na różnych stronach, a tutaj są oficjalne źródła, które są całkowicie legalne. Ostatnie trzy rozdziały mangi Black Clover są zawsze do przeczytania za darmo, więc nie musisz kupować subskrypcji, jeśli jesteś na bieżąco z najnowszym wydaniem.

Verbigracia
Mangaplus

Powiązane posty

Go up