Attack On Titan Sezon 4 Część 3 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko, co musisz wiedzieć

2 lata ago

Atak na Titan Sezon 4, część 3 Spoilery, surowe skany, data premiery, podsumowania, historia, fabuła i wszystko inne, co musisz wiedzieć.

Atak Tytanów Sezon 4 Część 3 wydaje się być tak nieunikniona, jak ścieżki, które Eren Yeager musi obrać w animowanym serialu telewizyjnym. Ale kiedy nadejdzie trzeci odcinek Shingeki no Kyojin, sezon 4? Oficjalnie są dwa sezony gry Attack on Titan: The Final Season. Wiele osób nie wie, co to jest „patio”, więc wyjaśnię. „Podwórko” to trzymiesięczny blok programów telewizyjnych oparty na sezonach fizycznych, zwykle składający się z 10 do 13 odcinków. Podczas „dzielonego podwórka” sezon anime trwa długą przerwę, zanim wraca do telewizji.

Po raz pierwszy serial wyemitował pierwszą część pod koniec sezonu jesiennego 2020 i kontynuował go przez sezon zimowy 2021. Według strony FUNimation, ostatni sezon Attack on Titan: The Final Season ma 28 odcinków . . Druga część będzie miała taką samą liczbę odcinków jak pierwsza, która liczyła 16 odcinków. Bazując na tym, co wiemy do tej pory, Atak Tytanów, odcinek 87, część 2 dobiegnie końca. Attack on Titan Sezon 4 Część 2 Odcinek 12 zostanie wyemitowany 27 marca 2022 r., jeśli nie będzie opóźnienia transmisji. Nie ma jeszcze informacji o utworach tematycznych Attack on Titan Season 4 Part 3 OP i ED. OP „The Rumbling” został stworzony przez SiM dla S4 Part 2 przez SiM.
Kredyty na sezon 4, część 2, zostały wykonane przez Ai Higuchi. Wyrażenie „Akuma no Ko” oznacza „przepraszam”.

W angielskiej dubbingowanej wersji Attack on Titan, sezon 4, część 2, ogłoszono datę premiery. Firma FUNimation wydała angielską wersję 4 sezonu Attack on Titan w zimie 2021 r. Data premiery angielskiej wersji gry Attack on Titan Season 4 Part 2 nie została jeszcze ustalona. FUNimation nie poinformowało również o angielskim dubbingu Attack on Titan, sezon 4, część 3.

Atak na Tytanów, sezon 4, część 3

Daty wydania nadchodzących odcinków z dubbingiem zostaną ogłoszone na stronie dubbingowej FUNimation. Na Crunchyroll możesz oglądać 4 sezon SnK na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Islandii, a także Ameryki Łacińskiej.
Sezon 4, część 3, jest ograniczony do Japonii, Filipin i kilku innych regionów Netflix, w tym Stanów Zjednoczonych. Najnowsze odcinki Attack on Titan nie są obecnie dostępne w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i innych krajach anglojęzycznych.

Nie jest jasne, dlaczego potrzebny jest trzeci sezon Attack on Titan. Nie było niespodzianek, gdy ogłoszono, że rzekomy finał sezonu doczeka się kontynuacji. Ogłaszając Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 1 z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, Netflix Japan zasugerował, że będzie drugi sezon Attack on Titan. Wygląda na to, że reżyser dźwięku Masafumi Mima pracuje obecnie nad udźwiękowieniem na jesień 2020 roku. Jest na zdjęciu.

Trzeci odcinek sezonu 4 Attack on Titan nie został jeszcze ujawniony. To bardziej naturalny wniosek, biorąc pod uwagę liczbę odcinków w części 2 i ogólne tempo adaptacji oryginalnej mangi i anime do serialu telewizyjnego.
Ograniczenia produkcyjne S4 Part 2 są jak 800-funtowy goryl w pokoju. Druga część miała mieć podobną liczbę odcinków jak pierwsza i kończyć się od 14 do 16 odcinków. S4 część 2 ma tylko 12 odcinków, co oznacza, że ​​albo tempo historii wzrośnie, albo celem jest zakończenie części 3 sezonu 4. Potrzeba było dwóch pierwszych pokazów sezonu 1, aby dostosować po dwadzieścia rozdziałów każdy. ; drugi program, aby pomieścić szesnaście rozdziałów każdy. Stosunek 16 rozdziałów do 12 odcinków został użyty w wątku Clash of the Titans sezonu 2. W trzecim sezonie było 40 rozdziałów dwupiętrowych łuków skompresowanych w 22 odcinki.

Druga część trzeciego sezonu zmodyfikowała zakończenie rozdziału 90 tomu 22. W porównaniu z pierwszymi ośmioma odcinkami sezonu 4 części 1, które zaadaptowały około 15 rozdziałów, drugie osiem odcinków zaadaptowało tylko 11 dodatkowych rozdziałów. Ostatni rozdział mangi, Atak na Tytana, rozdział 139, wciąż ma 23 rozdziały, nawet po dostosowaniu 26 rozdziałów. Ponieważ zajmuje się naglącymi konfliktami, zapewnia kluczowe wydarzenie dla rozwoju postaci i pozostawia fanów anime w napięciu tuż przed rozpoczęciem inwazji Malean, część pierwsza powinna zakończyć się w rozdziale 116.

76. odcinek Atak Tytanów kontynuuje historię z poprzedniego odcinka. W związku z premierą nowego sezonu, odcinek anime przerobił na własne potrzeby sceny z poprzednich rozdziałów, w tym 114: Wsparcie i 115: W górę i w dół. Z drugiej strony Sneak Attack i Two Brothers to oficjalne tytuły odpowiednio 77 i 80 odcinka Attack on Titan. Po rozdziale 121: Memories of the Future, Attack on Titan Episode 79 i Attack on Titan Episode 80 zostaną zatytułowane, według gospodarza SPY. W tempie adaptacji pozostało jeszcze 17 rozdziałów i siedem odcinków. Jak wspomniano powyżej, tempo adaptacji powinno wzrosnąć w krytycznych momentach fabuły, ale pytanie brzmi, czy to tempo doprowadzi do Ataku na Tytan: Ostatni sezon, część 3.

Ostatni film Atak Tytanów byłby zdecydowanie opcją dla serialu animowanego. Ale to zależy od końca drugiej części S4. Jak na jednogodzinny film, pozostałe dziewięć odcinków „Ataku na Tytana” byłoby uważane za zbyt długie, gdyby łączyły się z Rozdziałem 130: Świt ludzkości. Coraz więcej osób chce, aby najnowsze wątki fabularne stały się serialem anime. Filmowa adaptacja Attack on Titan: The Rumbling to uzasadniona prośba komisji ds. produkcji anime, która jest napędzana chęcią odtworzenia ogromnego sukcesu finansowego Demon Slayer: Mugen Train i Jujutsu Kaizen 0.

Sezon 4 Część 3 Przewidywanie daty premiery

Data premiery Attack on Titan Season 4 Part 3 nie została oficjalnie ogłoszona przez MAPPA ani żadną inną firmę produkującą anime na dzień ostatniej aktualizacji. Nic nie zostało powiedziane o tym, czy będzie trzecia rata. Ta strona zostanie zaktualizowana o odpowiednie informacje, gdy tylko zostanie to oficjalnie potwierdzone. Jeśli chodzi o Shingeki no Kyojin Season 4 Part 3, zgadywanie jest zawsze mile widziane. W skład komitetu ds. produkcji anime w ostatnim sezonie Attack on Titan wchodzi Studio MAPPA. Podmioty komercyjne, które zgodziły się dzielić ryzyko i nagrodę z pracy nad wspólną produkcją anime, tworzą komisję.

Dlatego występy z ostatniego sezonu są dla MAPPA ważne. Zakończenie historii powinno również być bardziej w twoich rękach. Jak wspomniano wcześniej, przyszłe rozdziały S4 część 2 mogą zostać przyspieszone, jeśli wzrośnie szybkość adaptacji. Jeśli jednak potrzebna jest część 3, prawdziwym wyzwaniem będzie znalezienie czasu dla Studio MAPPA na pracę nad projektem.
Niektórzy twierdzą, że studio ma już wystarczająco dużo projektów na 2022 rok. Można wypożyczyć filmy takie jak Chainsaw Man i Yuri on Ice, a także inne, takie jak Dance Dance Dancer i Jigokuraku.

Nowy sezon anime Jujutsu Kaisen jest prawie na pewno w drodze, biorąc pod uwagę, że japoński sukces kasowy filmu Jujutsu Kaisen 0 przewyższył sukces Demon Slayer: Mugen Train. Oznacza to, że Atak Tytanów Sezon 4 Część 3 pojawi się w kinach około 2023 roku. Miej oko na to wszystko!

Powiązane posty

Go up