Aquatope of White Sand Episode 3 data i godzina premiery, gdzie oglądać anime?

17/07/2021 06:17

W tym roku wielu z nas nie może wyjechać na wakacje. Na szczęście Aquatrope of White Sand jest po to, aby przenieść nas w bardzo letnią i piękną scenerię ze swoją słodką historią dojrzewania.

Ale czy bohaterom uda się utrzymać te idylliczne miejsca, bo wtrąca się życie? Fuuka zmaga się z nową pracą, a Kukuru wie, że może nie być w stanie uratować swojego ukochanego akwarium. Stawka jest już wystarczająco wysoka dla niektórych dzieł życia i po to tu jesteśmy.

Jeśli szukasz więcej treści na temat Aquatrope of White Sand, nie szukaj dalej. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o odcinku 3 Shiroi Suna no Aquatrope, w tym podsumowanie, datę i godzinę serialu i wiele więcej!

Aquatrope of White Sand odcinek 2 – podsumowanie

Aquatrope of White Sand to historia Kukuru Misakino, który podczas wakacji pracuje jako kierownik akwarium swoich dziadków; i Fuuka Miyazawa, która kończy pracę w akwarium po porażce jako idolka.

Jeśli nie widziałeś drugiego odcinka Aquatrope of White Sand, najlepiej to zrobić przed kontynuowaniem. Spodziewaj się kilku spoilerów poniżej:

W odcinku 2 Fuuka zmaga się z nową pracą w akwarium, ponieważ nie jest przyzwyczajona do tego rodzaju pracy. Kukuru jest na nią zły, bojąc się, że narazi zwierzęta na niebezpieczeństwo i że nie jest pasjonatem tej pracy. Okazuje się, że Kukuru w rzeczywistości obawia się, że akwarium może zostać zamknięte zbyt wcześnie z powodu braku pieniędzy i starego sprzętu.

Później obie dziewczyny zbliżają się do siebie i Fuuka coraz bardziej chroni akwarium. W końcu mówi Kukuru, że została zwolniona po tym, jak nie spełniła wszystkich oczekiwań i że odkąd jej marzenie o zostaniu idolem się skończyło, chce pomóc Kukuru osiągnąć swoje własne marzenie.

Aquatrope of White Sand Odcinek 3 – data premiery

Odcinek 2 Aquatrope of White Sand zostanie wyemitowany w piątek, 23 lipca dla użytkowników premium Crunchyroll. Ze względu na różnicę czasu możesz uzyskać do niej dostęp od 22 lipca, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Aquatrope of White Sand Odcinek 3 Czas premiery

Odcinek 3 Aquatrope of White Sand zaplanowano na piątek, 23 lipca o północy JST. Tak długo, jak ta oś czasu pozostanie poprawna, Shiroi Suna no Aquatrope Episode 3 będzie dostępny do oglądania online w różnych strefach czasowych w następujących godzinach lub w okolicach następujących godzin, zgodnie z Crunchyroll:

Czas pacyficzny: 8:00 (22 lipca)

Czas centralny: 10:00 (22 lipca)

Czas wschodni: 11:00 (22 lipca)

Czas brytyjski: 16:00 (22 lipca)

Aquatrope of White Sand Odcinek 3 Gdzie obejrzeć?

Aquatrope of White Sand emitowany jest co tydzień na Crunchyroll. Zasubskrybowani użytkownicy będą mogli oglądać go co tydzień simulcast z angielskimi napisami. W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać trochę dłużej, przynajmniej tydzień.

Powiązane posty

Go up