My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 11 data premiery, godzina, gdzie oglądać

03/06/2021 18:23

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 11 data premiery, godzina, gdzie oglądać

Dzięki dużemu ujawnieniu wiemy teraz, że Deku może przejawiać inne dziwactwo. Co-training game 5 poszedł całkiem nową ścieżką, ale wracamy na właściwy tor. Dzięki wysiłkom Uraraki i Shinso, Deku był w stanie powstrzymać czarne wąsy i jest teraz z powrotem w grze.

W odcinkach odkrywamy zaskakujące elementy, które mogą zmienić bieg historii. Odcinek 11 sezonu 5 My Hero Academia prawdopodobnie zakończy ostateczną walkę w tym wątku.

My Hero Academia to światowy serial animowany oparty na mandze o tej samej nazwie. Fabuła koncentruje się na Izuku Midoriyi, chłopcu urodzonym bez żadnych dziwactw, ale który ma ambicję stać się bohaterem numer jeden. Dzięki jego wysiłkom zdobywa jedno z najsilniejszych dziwactw i rozpoczyna przygodę, aby stać się największym bohaterem na świecie.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 11 data premiery

Oficjalna data premiery 11 odcinka piątego sezonu My Hero Academia to 5 czerwca 2021 r. Tytuł odcinka to „Nasza bójka”. Poniżej znajduje się harmonogram wydania kolejnego odcinka BNHA.

Japonia - 18:30 5 czerwca
Indie, 15:00, 5 czerwca
Stany Zjednoczone / Kanada - 4:30, 5 czerwca
Wielka Brytania - 12:00, 5 czerwca
Europa (CEST) - 13:00, 5 czerwca.

Gdzie zobaczyć 11 odcinek sezonu 5 My Hero Academia?

Następny odcinek będzie dostępny do streamowania w dniu premiery na platformach takich jak Crunchyroll i Funimation. Pamiętaj, że do streamowania odcinka będziesz potrzebować subskrypcji tych usług.

Jakie są spoilery dla odcinka 11 sezonu 5 My Hero Academia?

Następny odcinek BNHA prawdopodobnie dostosuje rozdziały 214 i 215 mangi. Znajdź spoilery poniżej.

Deku uświadamia sobie, że nie może bezmyślnie używać swojego dziwactwa z powodu tego, co wydarzyło się wcześniej. Opowiada Urarace o planie schwytania Shinso. Ze swojej strony Mineta i Ashido łączą swoje ataki, aby zmiażdżyć pozostałych członków opozycji.

Monoma próbuje użyć swojej kopii Daru na Deku, ale nie udaje mu się, gdy Uraraka podchodzi od tyłu i przewraca go. Deku w końcu zakrada się i podchodzi do Shinso.

Deku próbuje użyć czarnego bicza, ale nie udaje mu się. Tymczasem Ashido i Mineta znajdują się w trudnej sytuacji, ponieważ ich przeciwnicy opanowali swoje ataki. Urarace udaje się umieścić Monomę w klatce. Duża zmiana następuje, gdy wychodzi od tyłu i powala Reiko. Ashido rozprawia się z drugim przeciwnikiem i wreszcie Deku pokonuje Shinso.

My Hero Academia Sezon 5 Odcinek 10 Szybki przegląd

Gra 5 została nieco przerwana przez czarne wąsy Deku. Jednak wszystko wróciło do normy i gra została wznowiona. Zróbmy krótkie podsumowanie poprzedniej wersji BNHA.

Od początku gry 5 Deku postanawia jak najszybciej wyeliminować swoich przeciwników. Monoma, który wie, jak niebezpieczna może być dla nich Deku, próbuje go odwrócić. Mówi jej, że Bakugo jest odpowiedzialny za obecny stan All Mighta. To rozwściecza Midoriyę, ale nagle zaczyna upuszczać czarne macki. Nieumyślnie rzuca je po piasku, niszcząc wszystko w pobliżu.

Po tym, jak Shinso go zahipnotyzuje, Midoriya znajduje się w innej przestrzeni. Tam spotyka osobę, która twierdzi, że jest byłym użytkownikiem One For All. Wąsy wychodzące z Deku są częścią jego dziwactwa Czarnego Bicza.

Ponieważ rdzeń OFA urósł tak duży, Midoriya może zamanifestować oryginalne cechy dawnych posiadaczy OFA. Być może oznacza to, że w przyszłości Deku będzie mógł wykorzystać wszystkie dziwactwa dawnych użytkowników One For All.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up