Aktualizacja spoilerów rozdział 225 Tokyo Revengers, przeczytaj mangę online

04/10/2021 21:16

Tokyo Revengers rozdział 225 aktualizacja spoilerów, przeczytaj mangę online

Tokyo Revengers Rozdział 225 opisuje ostatnie chwile w życiu Drakena, który ma umrzeć na naszych oczach. Tokyo Revengers Chapter 225 rozpoczyna się dziwnym epizodem w kryjówce Rokuhary Tandai, w którym członek gangu sam karze czterech członków. Jak widać w Tokyo Revenger, o kontrolę nad dzielnicą Shibuya w Tokio walczy wiele gangów motocyklowych. Podczas wydarzeń ostatniego rozdziału Tokyo Revengers tajemniczy gang motocyklistów ponownie się spotyka, a osoby odpowiedzialne za śmierć Drakena ponoszą straszne konsekwencje. Najwyraźniej ich szef obawia się, że przypadkowo zabiją Drakena, a nie zamierzoną ofiarę, Takemichi. Konfrontuje się z nimi i pyta, dlaczego zastrzelili Drakena i czy powinni to zrobić, czy nie. Tytuł rozdziału mówi „Podrzynacz”.

Pomimo brutalizacji ich szef zdaje sobie sprawę, że złapali jednego z najbardziej przerażających przestępców w Tokio i gratuluje im dobrej pracy. Przewiń do karuzeli w parku rozrywki. Gdy medycy ładują Drakena do karetki, nadal pada. Ludzie zebrali się na ulicach, ciekawi, co się dzieje. Tymczasem Takemichi idzie w drugą stronę. Wtedy Takemichi zdaje sobie sprawę, że Senju zadzwonił do niego i zapytał go o zdrowie Drankena. Kiedy lekarz przeprosił, Dranken był już zdenerwowany, więc lekarz nie mógł dokończyć zdania. Doktor dzwoni i przyznaje, że on i jego zespół nie byli w stanie uratować Drakena z jego obecnego stanu.

Słowa lekarza dotarły do ​​Takemichi i wiedział, że Draken już nie żyje. Gdy Takemichi zdąży zrozumieć, co powiedział lekarz, ponownie dzwoni do Senju. Senju jest zdziwiony i zwraca się do Takemichi po radę. Kiedy widzi gest Takemichiego, wie, że dla Drakena to koniec. Takemichi żałuje, że odpowiedział Senju i przeprasza, że ​​nie słuchał tego, co miał do powiedzenia. Nagle pojawia się inna osoba i zaczyna krzyczeć imię Senju. Przeczytaj, aby uzyskać więcej Tokyo Revengers Rozdział 225 Spoilery Data premiery Przeczytaj mangę online

Tokyo Revengers Rozdział 224 Podsumowanie

Przed w Tokyo Revengers Rozdział 224; W odpowiedzi na pytanie Takemi Draken został postrzelony, a Senju usłyszał historię Takemichiego. Następnie pyta Takeomi, jak się dowiedział. Po uświadomieniu sobie, że Senju go schwytał, Takeomi krzyczy słowo „F”. Gdy Senju przesłuchuje Takeomi, Takemichi jest oszołomiony tym, co się stało. Takeomi odpowiada, że ​​są winni Rokuhara Tandai coś w zamian. Bekei i reszta jego grupy przybywają, a Senju zastanawia się głośno, dlaczego Takeomi mówi coś takiego.

W odpowiedzi na rozkaz Benikei, Senju poinformował Takeomi, że wciąż nie mogą zebrać wszystkich BRAHMANÓW. Takeomi nalega, aby natychmiast podjąć działania. – Nie jestem dziś w nastroju, żeby to robić – powiedział Senju. Fakt, że Draken został zabity, oznacza, że ​​nie mogą się rozejrzeć bez robienia czegoś, jak mówi mu Takeomi. Wojna to krwawa łaźnia, a nie rywalizacja o to, kto może być bardziej brutalny. Takeomi twierdzi, że od teraz jest gotów zaakceptować wszystko, co mu się przydarzy. Senju twierdzi, że Rokuhara jest winna wszystkiego, co poszło nie tak, ponieważ tak nie było. Dla świata zewnętrznego Takemichi wydaje się być posągiem. Kiedy zobaczyli zbliżającego się BRAHMANA, przygotowali się do zemsty na Drakenie.

Ktoś mówi, że tutaj robi się ciekawie. Senju rozpoznaje Rokuharę jako członka gangu, który krzyczy „Dotarliśmy do requiem Drakena!” po przyjeździe. Szef gangu Rokuhara powiedział, że mogą rozpocząć Armageddon po tym, jak powiedzą Takeomi, aby to zrobił. Będzie walka pomiędzy ROKUHARA i BRAHMANEM. Takeomi podsumowuje, mówiąc, że mają szansę to rozgryźć od razu. Kiedy słyszą dźwięk motocykla, który rozpoznają, wiedzą, że sprawy się skomplikują. Motocykl z tablicą rejestracyjną KAMIKAZE zatrzymuje się. Mikey odwraca się do wszystkich i widzi siebie siedzącego na motocyklu.

Tokyo Revengers Rozdział 225 Spoilery

W poprzednim rozdziale Mikey pojawił się znikąd. Po pierwsze, może to sugerować, że walka między trzema bogami już się rozpoczęła. Mikey jest centralnym punktem ostatniego odcinka, a śmierć Drakena nieuchronnie wydobyła go na powierzchnię.

Jedynym powodem, dla którego nie nawiązał kontaktu z byłymi członkami Tomana, jest desperacki zamiar ratowania ich życia. Jednak mimo to wyraźnie stracił swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa. Podczas ratowania Senju i Mikey'a Takemichi stracił również kogoś, kogo bardzo kochał. Inna interpretacja mówi, że Mikey zakończył konflikt między Rokuharą a Brahmanem.

Chce sam poradzić sobie z ludźmi, którzy zastrzelili Drakena. Wszyscy w rodzinie Drakena wiedzą, że Mikey zrobi wszystko, aby się zemścić. Ostatnia część Tokyo Revengers wydaje się jak na razie intensywna.

Tokyo Revengers rozdział 225 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a od czasu wydania adaptacji anime szybko wzrosła liczba fanów. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszy harmonogram premier New Chapter: Tokyo Revengers Chapter 225 zostanie wydany 6 października 2021 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni być czujni. w tym momencie. .

Gdzie mogę przeczytać rozdział 225 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 225 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up