86: Eighty Six Part 2 Episode 13 Data premiery, 86: Eighty Six Part 2 Następny odcinek

13/03/2022 19:22

86: Eighty Six Part 2 Episode 13 Data premiery, 86: Eighty Six Part 2 Następny odcinek

86: Seria powieści świetlnych Osiemdziesiąt sześć została napisana przez Asato Asato i zilustrowana przez Shirabiego, który projektuje mecha, z mechanicznymi projektami stworzonymi przez I-IV. Ta seria śledzi wydarzenia Shin, członka nieoficjalnego Dystryktu 86 i Leny, członka oficjalnego Dystryktu 1, ponieważ oboje biorą udział w wojnie między Republiką Saint Magnolia a Imperium Giade przeciwko ich wspólnemu wrogowi. , użycie „Legionu” jako broni przez Imperium. Teraz osiągnął 86: Eighty Six Part 2 i tutaj możesz znaleźć wszystko o nim.

86: Eighty Six Część 2 Odcinek 13 Data premiery

86: Eighty Six Part 2 Episode 13 Data wydania to sobota, 26 marca 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram dat emisji odcinka 86: Eighty Six Part 2 Episode 13, dodaj naszą witrynę do zakładek, aby łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery zmieniony.

86: Eighty Six Part 2 Episode 13 czas premiery

86: Eighty Six Part 2 Episode 13 będzie emitowany o 17:00 czasu JST, w każdą sobotę tygodnia.

86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, pierwsza data emisji

86: Eighty Six Part 2 Data pierwszej emisji: 2 października 2021 r.

płcie

Dramat, Szkoła, Seinen, Kawałek życia

Gdzie mogę obejrzeć 86: Eighty Six Part 2?

86: Eighty Six Part 2 można oglądać online na Crunchyroll; Japońska wersja oryginalna z angielskimi napisami. Radzimy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wesprzeć twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Eighty Six Part 2” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 17:00 czasu JST.

Przeczytaj więcej o 86: Osiemdziesiąt sześć, część 2

Republika Świętej Magnolii w toczącym się konflikcie z Imperium Giadian twierdzi, że nie poniosła żadnych strat, ale określenie „propaganda” byłoby dokładniejsze. Mieszkańcy Osiemdziesięciu Pięciu Sektorów Republiki cieszą się pewnym poziomem ochrony za barierami elektrycznymi, podczas gdy ludzie o dziwnych wyglądach pozostają w niezarejestrowanej frakcji Osiemdziesiąt Sześciu. Nazwa „osiemdziesiąt sześć” jest synonimem sił zbrojnych. Żołnierze, zwani w kręgach wojskowych jako „osiemdziesiąt sześć”, zmuszeni są do walki z Legionem Imperium pod dowództwem republikańskich „trenerów”.

Szefowa oddziału, Vladilena Milizé, została przydzielona na to stanowisko, aby zastąpić poprzedniego przewodnika. W jej oczach jest po prostu fanką Osiemdziesiąt Sześciu; patrzą na nią z pogardą. Głównym kapitanem drużyny jest Shinei Nouzen. Znany również jako Czerwona Czaszka, odmawia poparcia nazwisk i nadziei swoich zmarłych kolegów. Czy starcie losów tych dwóch młodych dusz utoruje im drogę do zbawienia, czy też spadną w otchłań rozpaczy?

Powiązane posty

Go up