86: Eighty Six Part 2 Episode 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

19/10/2021 16:24

Kiedy odcinek 4 odcinka 4 „86: Eighty-Six” będzie emitowany w Crunchyroll w Stanach Zjednoczonych i innych krajach? Teraz, gdy wiosenne programowanie anime jest w pełnym rozkwicie, większość widzów ma dobre pojęcie o tym, jakie programy chcą oglądać w nadchodzących miesiącach. Seria wojskowa 86 Eighty-Six, opowiadająca o „dronach” w futurystycznym konflikcie, to jedna z najnowszych produkcji Crunchyroll. Możesz przeczytać więcej o 86: Eighty Six Part 2 Episode 4 Data premiery, Spoilery, Gdzie oglądać online i nie tylko.

86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinek 4 Spoilery

Kiedy Shin i jego przyjaciele decydują się zapisać do Specjalnej Szkoły Oficerskiej, aby spełnić wymagania Ernsta, dotrzymują słowa i zdają egzamin śpiewająco dzięki przeszkoleniu wojskowemu. Następnie zostaną wysłani do oddziału Nordlicht, gdzie zgłoszą się do podpułkownika Grethe Wenzel. Te Juggernauty są później odkrywane przez tych ostatnich na terytorium, które niedawno schwytała Federacja.

Został zbudowany w pamięci wszystkich, których Shin pamięta. Grethe wyjaśnia to grupie. Odnaleziono nie tylko okaleczone szczątki Fido; zachowano jej rdzeń, co pozwala na odbudowę całego korpusu. Shin następnie pilotuje mechy Reginleif, aby pomóc siłom Federacji, a także ma szansę ponownie zobaczyć Eugene'a. Chociaż zaprzyjaźnił się z nim przed zaciągnięciem się, nie był przygotowany na niespodziankę, która czekała go po zaciągnięciu do wojska.

Eugene doznaje poważnej kontuzji podczas ataku Legionu i Shin musi zakończyć swoje cierpienie. Po zamieszaniu dowiaduje się, że wkrótce po tym nastąpi kolejny atak Legionu. W odcinku 4 Shin może stanąć w obliczu śmierci tych, którzy byli dla niego bardzo ważni, takich jak jego matka i ojciec. Choć ostatni atak Legionu był okropny, następny będzie jeszcze gorszy.

86: Eighty Six Część 2 Odcinek 4 Data premiery

86: Eighty-Six Part 2 Episode 4 Data premiery to sobota 24 października 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania dla odcinka 2 z 86: Eighty Six Part 2, dodaj tę stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie. Będzie emitowany o 17:00 czasu JST w każdą sobotę.

Gdzie mogę obejrzeć 86: Eighty Six Part 2?

86: Eighty Six Part 2 można oglądać online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Eighty Six Part 2” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 17:00 czasu JST.

Więcej informacji na temat 86: osiemdziesiąt sześć, część 2

Republika Świętej Magnolii, w ciągłym konflikcie z Imperium Giadian, twierdzi, że nie poniosła żadnych strat, ale bardziej poprawne byłoby określenie propaganda. Mieszkańcy osiemdziesięciu pięciu sektorów Republiki cieszą się pewnym poziomem ochrony za barierami elektrycznymi, podczas gdy osobliwie wyglądające osoby są ograniczone do osiemdziesiątej szóstej niezarejestrowanej frakcji. Nazwa „osiemdziesiąt sześć” jest synonimem sił zbrojnych. Oddziały, znane w kręgach wojskowych jako „osiemdziesiąt sześć”, zostały zmuszone do walki z Legionem Imperium pod dowództwem republikańskich „manipulatorów”.

Na to stanowisko została przydzielona liderka oddziału szpicy, Vladilena Milizé, która zastąpiła poprzedniego manipulatora. W jego oczach jest tylko osiemdziesięcioletnią fanką; patrzą na nią z pogardą. Kapitanem drużyny grota jest Shinei Nouzen. Znany również jako Czerwona Czaszka, odmawia poparcia nazwisk i nadziei swoich zmarłych kolegów. Czy wpływ losów tych dwóch młodych dusz utoruje drogę do ich zbawienia, czy też wpadną w otchłań rozpaczy?