86: Eighty Six Part 2 Odcinki 11 i 12 opóźnione, data premiery

29/12/2021 11:37

86: Eighty Six Part 2 Odcinki 11 i 12 opóźnione, data premiery

Entuzjaści Mecha anime ostatnio zainteresowali się niedawno wydanym 86 anime Eighty-Six. Anime, które eksploruje kilka ważnych i realnych tematów poprzez fikcyjną fabułę, wywarło na widzach niezatarte wrażenie. 86 Eighty-Six, który wystartował wczesną wiosną 2021 roku, został dobrze przyjęty. Po zakończeniu pierwszego sezonu anime powróci z drugim sezonem 3 października 2021 r. Po wydaniu pierwszych dziesięciu odcinków drugiego sezonu, ogłoszenie ogłasza przełożenie 86: Eighty Six Part 2 Episode 11 i Uwolniono 12 ha, co wywołało panikę wśród fanów. Nagła zmiana w harmonogramie spowodowała zmianę daty premiery na resztę pokazu.

86 Eighty-Six opiera się na serii lekkich powieści Asato Asato i Shirabii o tej samej nazwie, które zostały wydane przez ASCII Media Works pod szyldem Dengeki Bunko. Lekka powieść zadebiutowała w 2017 roku i jest nadal używana. A-1 Pictures zrobiło o nim animowany serial.

Wiele osób chwaliło animację i fabułę anime, a fani nazwali je nawet „jednym z najlepszych mechów anime roku”. Ogłoszenie o przesunięciu 11 i 12 odcinka 86 osiemdziesiątego szóstego wywołało wielką konsternację wśród jego widzów, a oto wszystko, co o tym wiemy.

86 — Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinki 11-12 opóźnione

23 grudnia 2021 r. Oficjalna strona internetowa anime 86 Eighty-Six poinformowała, że ​​odcinki 11 i 12 drugiego sezonu anime zostaną przełożone. Zgodnie z najnowszą aktualizacją, nowe odcinki zostaną wydane 12 marca 2021 r. W związku z tym 12 marca będzie można oglądać odcinek 11 na wszystkich oficjalnych licencjonowanych stronach, a odcinek 12 19 grudnia 2021 r.

Opóźnienie zostało wprowadzone, aby zachować jakość anime, którego premiera pierwotnie planowana była na 26 grudnia. Anime było wielokrotnie opóźniane, przez co wielu fanów kwestionowało produkcję, umieszczając A-1 Pictures w centrum kontrowersji.

Gdzie mogę obejrzeć 86: Eighty Six Part 2 Odcinki 11 i 12?

86: Eighty Six Part 2 można oglądać online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Eighty Six Part 2” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 17:00 czasu JST.

Dowiedz się więcej o 86: Osiemdziesiąt sześć, część 2

Republika Świętej Magnolii, w ciągłym konflikcie z Imperium Giadian, twierdzi, że nie poniosła żadnych strat, ale trafniejszy byłby termin propaganda. Mieszkańcy osiemdziesięciu pięciu sektorów Republiki cieszą się pewnym poziomem ochrony za barierami elektrycznymi, podczas gdy osobliwie wyglądające osoby zostają zamknięte w osiemdziesiątej szóstej niezarejestrowanej frakcji. Nazwa „86” oznacza siły zbrojne. Oddziały, znane w kręgach wojskowych jako „osiemdziesiąt sześć”, zmuszone są do walki z Legionem Imperium pod dowództwem republikańskich „manipulatorów”.

Na to stanowisko została przydzielona liderka oddziału szpicy, Vladilena Milizé, aby zastąpić poprzedniego manipulatora. W ich oczach jest tylko fanką 86, patrzą na nią z pogardą. Kapitanem drużyny grota jest Shinei Nouzen. Znany również jako Czerwona Czaszka, odmawia poparcia imion i nadziei swoich zmarłych kolegów. Czy wpływ losu tych dwóch młodych dusz utoruje drogę do ich zbawienia, czy też spadną w otchłań rozpaczy?

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up