86: Eighty Six Part 2 Episode 6 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

02/11/2021 08:18

Po przekonaniu, że Shinei był asem w tej bitwie, Federica miała wizję w 86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinek 6. Legion zebrał wielkie siły, by stawić czoła opozycji. Tylko Shinei może pokonać Legion i uratować brata Federiki, co czyni go oczywistym wyborem. Grethe i Shin spotkali się w ostatnim odcinku 86 Eighty-Six Part 2 i rozmawiali. Był oddział Nordlicht, który został podzielony na kilka sekcji. Poinformował Nordlichta o ataku na Legion. Co więcej, odkryli, że kilka krajów przetrwało atak Legionów.

Republika miała dostarczyć im raport, ale żadna wiadomość nie nadeszła, kiedy się tego spodziewali. Shin wspomniał także o Reginleifie i rozmawiali o jego zdolnościach i zbliżającym się ataku Legionu. Grethe nie wzięła jednak pod uwagę populacji Legionu, którą Shin od tego czasu odkrył i ocenił. Federica przypomina Shinowi o istnieniu Kiriyi. Okazuje się, że Kiriya jest spokrewniona z Shinem poprzez rodzinę Nouzen. Ludność zwróciła się przeciwko rodzinie królewskiej, gdy Imperium rozpoczęło wojnę z sąsiadami.

Legion nie uczestniczył w tej wojnie, ponieważ nie był przeznaczony do walki z powstaniem narodowym. Aby chronić swój tron ​​i pałac, Kiriya i gwardia królewska stworzyli dzielny front. Po złapaniu Federiki, Ernest obmyślił plan, aby wyglądało na to, że nie żyje. To sprawia, że ​​Kiriya wierzy, że nie żyje, więc Legion może ją porwać. Rozumie, że Shin musi podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości i radzi mu to zrobić. Shin przyzwyczaił się do tego, że Lena czekała na niego po drugiej stronie. Po porażkach Lena i jej sojusznicy z Legionu przygotowują się do zbliżającej się inwazji. Możesz przeczytać więcej o 86: Eighty Six Part 2 Episode 6 Data premiery, Spoilery, Gdzie oglądać online i nie tylko.

86 OSIEMDZIESIĄT SZEŚĆ Część 2 Odcinek 5 Podsumowanie

Tytuł odcinka to „Chociaż”. Dowódca wojskowy wydaje rozkazy swoim ludziom, a początek odcinka pokazuje, że je przyjmują. W miarę postępu konfliktu Legion przeprowadza jednoczesne ataki na Republikę, Federację, Republikę i innych sojuszników. Inne narody są zdziwione wielkością Legionu, ponieważ po raz pierwszy widziały coś takiego. Jednak linia obrony Federacji zdołała się posunąć i została prawie całkowicie przytłoczona. Poprzez szybkie rozmieszczenie i kontratak Nordlicht Squad pomógł ich spowolnić oraz wzmocnić i ustabilizować linie federalne.

Shin tymczasem skutecznie kontratakuje Legion, jednocześnie w pojedynkę niszcząc dużą liczbę jednostek Legionu. Odwrót Shina został zauważony przez Legion. Wizja Shina, którą Federica miała, była przerażająca, ponieważ przypominała jej popadanie Kiri w szaleństwo. Dodatkowo Federica widziała, jak fortyfikacje Republiki upadły w obliczu poważnego ataku Legionu. Legion ze swojej strony ucieka z Federacji po odkryciu, że nie może konkurować. Federica w końcu ma szansę poznać Shina.

Shin zostaje poinformowany o tym, czego dowiedziała się o Kiri z jej obserwacji. Kwatera Główna Legionu wysyła wiadomość do Republiki. Aby kupić czas Lenie na złożenie 86 i wypełnienie luki, jej wujek zgadza się i próbuje powstrzymać Legion. Korzystając z ulepszonego Para-RAIDu, Lena może połączyć się ze wszystkimi 86 pilotami na statku jednocześnie. Frederica ze strony Federacji rozmawia z Shinem i jego zespołem o strasznym stanie Republiki. Kiedy obaj rozumieją bałagan, w którym się znajdują, obawiają się, że Kiri będzie nadal bombardować ich materiałami wybuchowymi, dopóki nie zostaną zniszczeni. Ponieważ mogą zabraknąć żołnierzy, Shin podejmuje decyzję o przygotowaniu się na taką ewentualność. Pomogli też przyjaciele Federiki.

86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinek 6 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów do 86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinek 6, Dodaj naszą stronę do zakładek, abyś mógł wrócić później i przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

86: Osiemdziesiąt sześć, część 2, odcinek 6 – data premiery

86: Eighty-Six Part 2 Episode 6 Data premiery to sobota 7 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram wydań dla Episode 86: Eighty Six Part 2, dodaj naszą witrynę do zakładek, aby móc wrócić później i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Będzie emitowany o 17:00 czasu JST w każdą sobotę.

Gdzie mogę obejrzeć 86: Eighty Six Part 2?

86: Eighty Six Part 2 można oglądać online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Polecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up