19. odcinek Tokyo Revengers: ogłoszono datę premiery, spoilery i godzinę

09/08/2021 17:27

Krwawa wojna Halloween w końcu zaczęła się z hukiem. Gang Tokyo Manji czeka fatalny los i będzie bardzo interesujące zobaczyć, jak Takemichi ratuje swoich przyjaciół przed tym losem w nadchodzącym 19 odcinku Tokyo Revengers.

Przygotowania dobiegły końca i teraz oba gangi dotarły do ​​wyznaczonego punktu, by zadecydować o swoim losie. Wiele innych gangów i ich przywódców również przybyło, aby być świadkami wyniku walki. Valhalla zawsze trzymała imię swojego przywódcy w tajemnicy, a gang będzie walczył pod przywództwem Kazutory.

Po rozmowie z Drakenem stało się absolutnie jasne, że Takemichi musi uratować Bajiego przed śmiercią. Mając to na uwadze, Takemichi powrócił do przeszłości i chociaż nie był w stanie nic zrobić, aby zapobiec wojnie, teraz jest jej częścią, aby wspierać Mikey'a tak bardzo, jak tylko może.

Największa wojna w anime Tokyo Revenger już trwa, a fani na całym świecie nie mogą się doczekać, jak się rozwinie. Czytelnicy mangi tego anime również długo czekali, aby zobaczyć wojnę w adaptacji anime.

Bloody Haloween jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych łuków Tokyo Revenger i chociaż wszyscy jesteśmy zwolennikami Baji, nie wiemy jeszcze, jaki los go czeka.

Tokyo Revengers, odcinek 19 – data premiery

Wszystkie wysiłki naszych bohaterów zostały udaremnione i długo oczekiwana wojna wreszcie się rozpoczęła. Baji czeka bardzo tragiczna przyszłość, a teraz, gdy jest on częścią wojny, Takemichi robi wszystko, co w jego mocy, aby temu zapobiec.

Kisaki Tetta wciąż się nie poruszyła, ale nadeszły ostatnie chwile i wreszcie możemy zobaczyć, czego chciała.

Anime Tokyo Revenger zadebiutowało tego lata i jak dotąd odnosi duże sukcesy. Ponieważ jego manga jest kontynuowana jednocześnie, seria bardzo szybko zyskuje na popularności. Anime wydało do tej pory 18 odcinków, a następny 19 odcinek Tokyo Revenger ukaże się 15 sierpnia.

Następny odcinek zostanie wydany po godzinie 14:00 czasu środkowoeuropejskiego w krajach środkowych, a jeśli mieszkasz w krajach wschodnich, możesz go transmitować po godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (UTC + 01:00).

Anime z pewnością znalazło się na szczycie listy popularności w tym sezonie i można je przesyłać strumieniowo w wielu różnych aplikacjach lub witrynach internetowych. Możesz go zobaczyć w oficjalnej aplikacji Crunchyroll lub na kanale MuseAsia na YouTube.

Odcinek 18 Recenzja:

Ostateczne przygotowania do wojny zostały zakończone i wojna wreszcie się rozpoczęła. Ostatni odcinek był bardzo rozbudowany, ponieważ teraz jedynym priorytetem Takemichiego jest uratowanie Bajiego przed Kazutorą.

Takemichi powrócił do przeszłości i razem z Chifuyu udał się na spotkanie z Baji. Chifuyu powiedział Baji, że przeprowadził swoje badania i że Kisaki jest przywódcą Walhalli i poprosił Baji'ego o powrót. Baji nie ustępował i powiedział, że Toman jest teraz jego wrogiem.

Draken zaaranżował spotkanie z Kazutorą, aby poprosić go o anulowanie wojny, ale przeszkadzała mu ogromna nienawiść Kazutory do Mikeya. Kazutora powiedziała, że ​​chce zemsty na Mikey'u, ponieważ musiała poświęcić dwa lata swojego życia dla nieletnich.

Dwa gangi spotkały się w szopie samochodowej, aby rozwiązać swój konflikt podczas wojny, a wielu innych przywódców i członków gangów spotkało się również, aby być świadkiem wyniku tej wojny.

Kazutora zaatakował tzw. Arbitra Wojny i rozpoczął Znak Wojny. Następny odcinek w końcu pokaże nam wynik tej krwawej wojny Halloween.

Spoilery do Tokyo Revengers, odcinek 19

Między dwoma zespołami wybuchła ostra walka, aby wyłonić króla swojego regionu. Kazutora zaatakował Mikeya, a Draken zaatakował Hannę. Gang Tokyo Manji był w niekorzystnej sytuacji dla połowy mężczyzn. Gang Tokyo Manji ma 150 członków, a Valhalla 300 członków.

Kapitanowie gangu Tokyo Manji byli niewątpliwie potęgą, ale przeciętnym członkom trudno będzie przeciwstawić się gangowi Valhalla. Widok Takemichiego podniósł morale gangu Tokyo Manji, a wraz z porażką przeciętnych żołnierzy kapitanowie dawali z siebie wszystko.

Po raz kolejny będziemy świadkami ogromnej mocy Drakena. Jak wszyscy wiemy, jest bardzo potężny, ale w tej wojnie zamierza awansować i stawić czoła 40-50 członkom. Sam Draken zmienił bieg wojny.

Baji przygotuje się do ataku na Kiasaki i po otrzymaniu rozkazów od Kisaki, Kazutora uderzy Bajiego w plecy. Wojna będzie zaciekła i bardzo emocjonująca iz pewnością pozostawi niezatarte wrażenie w naszych sercach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up