Współzałożyciel Neuralink Mark Hodak opuszcza statek

3 lata ago

Utworzony w 2016 r. Neuralink jak wiadomo, wyspecjalizował się w rozwojuimplanty mózgowe umożliwiając ludziom łączenie się z różnymi technologiami. Elon Musk Założył tę firmę, współpracując z innymi wizjonerami, w tym Markiem Hodakiem. Ale ostatnio wzięliśmy to ostatnie postanowił opuścić statek.

To jest przez pisk że Hodak oficjalnie potwierdził wiadomości. Współzałożyciel Neuralink nie wyjaśnił powodów swojego odejścia. Jednak na podstawie odpowiedzi Marka Hodaka na komentarz na Twitterze wydaje się, że ten ostatni nie był w dobrych stosunkach z Elonem Muskiem.

Kredyty z Pixabay

Fakt, że Mark Hodak nie jest już częścią Neuralink, będzie oczywiście odczuwalny. W rzeczywistości często mówiono o tej osobie dzięki jego pomysłom, zarówno nowatorskim, jak i dziwacznym. Na przykład możemy przytoczyć tego, który utrzymuje, że wkrótce będzie to możliwe sprowadzić dinozaury z powrotem na ziemię.

Powody odejścia Marka Hodaka pozostają niejasne

Kilka dni temu Mark Hodak ogłosił na Twitterze, że opuszcza Neuralink. W swoim Pisk, Hodak zauważył, że jego wyjazd sięga wielu tygodni. Ponieważ jednak ta ostatnia odmówiła omówienia tej sprawy, nie mamy pojęcia, dlaczego nie jest już częścią Neuralink.

Tak więc do tej pory nie wiadomo, czy został zwolniony, czy też opuścił tę kompanię z własnej woli. Pomimo tego odejścia Hodak nadal wspiera Neuralink, nawet jeśli nie przyjmuje sposobu, w jaki Elon Musk robi wszystko bardzo dobrze. W rzeczywistości Hodak rzucił w niego łopatą.

To dzięki odpowiedzi na komentarz do tego słynnego tweeta Mark Hodak pokazał, że nie podoba mu się sposób, w jaki Musk prowadzi biznes Neuralink. W rzeczywistości użytkownik zadeklarował, że nie docenia zmiany adresu firmy, która jeszcze nie skomercjalizowała ani jednego produktu. Tak jest w przypadku Neuralinka, a Hodak odpowiada, że ​​miał takie samo zdanie.

Wyjście, które niewątpliwie zaznaczy Neuralink

Chociaż nadal był częścią Neuralink, o Marku Hodaku często mówiono dzięki swoim dziwacznym pomysłom, które nie ograniczały się do informatyki i neuronauki. Na przykład spośród swoich najsłynniejszych teorii ogłosił niedawno, że w ciągu piętnastu lat będzie bardzo możliwe kręcenie filmów. Park Jurajski rzeczywistość.

Po opuszczeniu Neuralink Mark Hodak ironicznie podniósł tę teorię. W rzeczywistości, kiedy zapytano go, co zamierza dalej zrobić, teraz, kiedy opuścił Neuralink, Mark Hodak powiedział po prostu: „Nie ma Parku Jurajskiego”.Powiązane posty

Go up