Redmi ma ogłosić smartfon do gier pod koniec miesiąca

13/04/2021 13:00

Redmi Wydaje się chce urozmaicić swój katalog. W rzeczywistości budżetowa marka Xiaomi ogłasza specjalne wydarzenie na koniec miesiąca. Wydarzenie, które skupi się na smartfonie zorientowanym na gry.

Pour la petite histoire, Redmi a ouvert ses portes en 2013, avant de devenir un sous marque officielle de Xiaomi w 2019 roku. Nagroda.

A teraz wydaje się, że nadszedł czas na dywersyfikację.

Redmi przygotowuje smartfon do gier

Jak wspomniano powyżej, Redmi ogłosiło w mediach społecznościowych, że pod koniec kwietnia odbędzie się specjalne wydarzenie.

To wydarzenie skupi się oczywiście na nowym smartfonie, ale ten ostatni zyska na nieco innym ustawieniu. Rzeczywiście, Redmi przywołuje urządzenie nastawione na gry, urządzenie, które powinno zatem oferować doskonałą wydajność.

Plotki wspominają w szczególności o obecności chipa Dimensity 1200 i baterii 5000 mAh kompatybilnej z szybkim ładowaniem 65W, nie wspominając o obecności ekranu AMOLED dostarczonego przez Samsunga i zdolnego do osiągnięcia częstotliwości odświeżania 144 Hz.

Współpraca z Call of Duty Mobile

Na plakatach nie pojawia się żaden element techniczny, ale w tle jednego z tych dokumentów można zobaczyć dwa telefony: jeden biały i jeden czarny. Telefony, które przejmują identyfikację wizualną Xiaomi Mi 11 z krzywoliniowym modułem fotograficznym.

Co ciekawsze, jeden z tych plakatów również przywołuje skojarzenia z Call of Duty Mobile. Wiodące stowarzyszenie, które powinno umożliwić posiadaczom przyszłego smartfona dostęp do różnych zalet gry, z drugiej strony trzeba będzie poczekać na zorganizowanie konferencji prasowej marki.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up