PlayStation Plus, czerwiec 2021 r .: w ofercie gry na PS4 i PS5

26/05/2021 16:26

Po Microsoft na Xbox przyszła kolej na Sony przedstawiać Gry na PS4 / PS5 będą dostępne od czerwca 2021 roku w PlayStation Plus. Tym razem będą trzy tytuły. Przypominamy, że PlayStation Plus umożliwia grę online, korzystanie ze zniżek w PlayStation Store i zapisywanie gier w chmurze.

PlayStation Plus czerwiec 2021: oferowane gry na PS4 i PS5

Pierwszy tytuł oferowany z PlayStation Plus w czerwcu 2021 roku to Star Wars: Squads na PS4. Jest to kosmiczna gra walki z perspektywy pierwszej osoby. Wcielisz się w pilota i będziesz musiał kontrolować najbardziej charakterystyczne statki tej licencji. Akcja gry toczy się po wydarzeniach z VI epizodu sagi, Powrót Jedi. Oferuje tryb fabularny, ale także tryb 5 na 5.

Druga oferowana gra to Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown na PS4. To remaster gry. Virtua Fighter 5 Wydana na automatach w 2006 roku i na konsolach w 2007 roku. Ta ulepszona wersja bijatyki posiada wszystkie nowe funkcje graficzne i sieciowe. Muzyka została również zreorganizowana, a interfejs gry został przeprojektowany.

Wreszcie trzecią grą oferowaną na PlayStation Plus w czerwcu 2021 jest Operacja: Tango na PS5. W tym kooperacyjnym tytule dla dwóch graczy musisz położyć kres międzynarodowej konspiracji. Aby odnieść sukces w misjach, będziesz musiał komunikować się ze swoim partnerem, ponieważ jeden wcieli się w zdalnego hakera, a drugi w agenta w terenie.

Gry PlayStation Plus na czerwiec 2021 r. Będą dostępne do pobrania od przyszłego wtorku. Pozostaną w Twojej bibliotece na całe życie. Aby grać, musisz mieć aktywną subskrypcję.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up