Darmowe gry czerwiec 2021

27/05/2021 19:57

Nowy miesiąc, nowy sezon, nowy wybór „darmowych” gier do pobrania dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate: 4 tytuły są częścią tego wyboru na czerwiec 2021 r., w tym dwie gry na Xbox One i dwie gry na Xbox 360.

Na wystawie nie zabraknie platformówek, RPG akcji, a przede wszystkim sporo walk po stronie wstecznej kompatybilności.

Kredyty z Pixabay

Pierwszy utwór z tego wyboru to osobny utwór Serenity Forge: Ptak króla oferuje artystyczną przygodę opartą na platformówce z niesamowitą precyzją.

W tym nagradzanym tytule artystycznym przeżyj etapową przygodę platformową z precyzyjną fizyką. Ucieknij do świata strzeżonego przez tyrana i odkryj prawdę o swojej wolności.

Kolejny pokój z inną atmosferą: inspirowany światem gry planszowej Królestwa Heretyków, Shadows: Awakening to RPG akcji w widoku izometrycznym zmieszanym z hack’n’slash Uważaj na Farmę Gier. Wcielając się w demona prosto z Królestwa Cieni, tytuł proponuje przejście na ciemną stronę w poszukiwaniu dusz bohaterów, którzy zginęli w walce.

Przeczytaj także: PlayStation Plus, gry miesiąca na czerwiec 2021 r

Crossover na mnie kontra walka

Jednak, aby docenić wybór tytułów na konsolę Xbox 360 w maju tego roku, trzeba będzie mieć pewne podobieństwo do popychań poziomych i ćwierćkolistych. Dlatego dwa są proponowane przeciwko walce; jeden bezpośrednio z drugiego końca świata do Japonii, a drugi z drugiej strony Atlantyku.

NeoGeo Battle Coliseum zachwyci tych, którzy przysięgają na walkę w stylu SNK: ten crossover festiwal z wieloma postaciami z najbardziej znanych franczyz japońskiego wydawcy, z Kyo i Iori Król wojowników, Terry Bogard z serialu Śmiertelna furia, cały gang szermierzy z The Last Blade ... nawet Marco Rossi z Metaliczny ślimak. Casting XXL do bardzo bliskiej gry SNK vs. Capcom pod względem grywalności. Uruchomiony w 2005 roku w pokoju gier, NeoGeo Battle Coliseum następnie trafił na Xbox 360 przez port Xbox Live Arcade w 2010 roku.

Po drugiej stronie spektrum znajdujemy Niesprawiedliwi bogowie wśród nas, pierwsza odsłona cyklu bijatyk w uniwersum DC Comics nadzorowanym przez studio NetherRealm.

  • The King's Bird (19,99 EUR): dostępny od 1 do 30 czerwca
  • Shadows: Awakening (29,99 EUR): dostępny od 16 czerwca do 15 lipca
  • NeoGeo Battle Coliseum (9,49 €): Dostępne od 1 czerwca do 15
  • Injustice: Gods Among Us (29,99 EUR): dostępny w dniach 16-30 czerwcaPowiązane posty

Go up