LG kończy dziś produkcję swoich smartfonów

31/05/2021 18:55

Produkcja smartfonów LG jest teraz wstrzymana. Nie będzie już nowych modeli, a marka sprzedaje istniejące zapasy, donoszą koreańskie media. Asiae.co.kr.

LG kończy dziś produkcję swoich smartfonów

Na początku kwietnia LG ogłosiło zamiar wyjścia z rynku mobilnego, począwszy od 31 lipca 2021 roku. Dzisiejsze zakończenie produkcji smartfonów LG oznacza, że ​​koreański producent będzie stopniowo zamykał swój dział w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Jest jednak niesamowity element. Marka ujawniła, że ​​będzie nadal oferować trzy lata aktualizacji Androida dla swoich istniejących smartfonów. Może to dziwić, biorąc pod uwagę, że dywizja mobilna zostanie zamknięta pod koniec lipca. Ale to wciąż bardzo dobra wiadomość dla klientów.

Jeśli chcesz smartfona, lepiej spójrz na Apple, Samsunga, Xiaomi lub dowolnego innego producenta. Przejście do LG nie jest dobrym pomysłem, pomimo ogłoszenia aktualizacji Androida. Ponieważ ta trzyletnia obietnica aktualizacji dotyczy tylko modeli z wyższej półki.

Jeśli chodzi o fabrykę smartfonów LG, zostanie ona przekształcona w fabrykę produkującą sprzęt AGD. Pracownicy, którzy byli tam do tej pory, powinni zachować pracę.

Powiązane posty

Go up