Klub na Androida spodziewany w przyszłym miesiącu

16/04/2021 16:18

Dom klubowy Nie powinien długo pozostawać ekskluzywnym systemem iOS. Wersja Android aplikacji może wylądować w przyszłym miesiącu.

Użytkownicy smartfonów z systemem Android powinni mieć możliwość skorzystania z obecnej flagowej aplikacji przed końcem roku. W rzeczywistości przygotowywana jest wersja platformy dla mobilnego systemu operacyjnego Google. Jak mówi nam Ubergizmo, programista Clubhouse użył memu Jak to się zaczęło, jak idzie udostępniać informacje na Twitterze. Tweetowi Mopewy Ogundipe (@mopewa) towarzyszą dwa obrazy. Pierwsza to zrzut ekranu wydanego na iPhone'a Clubhouse, druga natomiast przedstawia aplikację otwartą na urządzeniu Pixel, czyli na smartfonie z Androidem.

Kredyty Unsplash

Morgan Evetts (@morqon) powtórzył tweet Mopewy. Skorzystał z okazji, aby ogłosić okno startowe: maj przyszły. Pamiętaj, że kalendarz może ulec zmianie. Jednak użytkownicy Androida mogą spodziewać się dostosowania Clubhouse do ich platformy w nadchodzących miesiącach, a nawet tygodniach.

Mów zamiast pisać

Clubhouse to mniej lub bardziej nowa aplikacja do mediów społecznościowych. W rzeczywistości jego uruchomienie sięga kwietnia 2020 roku. Stworzony przez Paula Davisona i Rohana Setha, wyróżnia się jako bardziej praktyczne rozwiązanie do rozmów online.

Zamiast pisać wiadomości, Clubhouse oferuje alternatywę prowadzenia rozmów głosowych. Użytkownicy mają możliwość tworzenia „prywatnych pokoi” w oparciu o tematy, które ich pasjonują. Następnie mogą zapraszać inne osoby, aby do nich dołączyły.

Inne sieci społecznościowe chcą Twojego klubu

Każdy w pokoju prywatnym może aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Każdy członek może podnieść rękę, aby przemówić. Poza tym, że format jest zabawny, jest praktyczny. Nie musisz ponownie czytać długich wiadomości, aby kontynuować rozmowę.

Klub szybko stał się fenomenem. Giganci mediów społecznościowych, między innymi Facebook, Twitter i Discord, chcą wykorzystać tę sytuację i dlatego rozważają wprowadzenie podobnej funkcji. Kolejne pojawienie się aplikacji na Androida tylko zwiększy liczbę jej tygodniowych użytkowników, która, pamiętajmy, przekroczyła już dwa miliony.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up