Jim Ryan obiecuje rekordową liczbę ekskluzywów

23/04/2021 20:20

Dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment powiedział niedawno, że firma inwestuje w ukryciu, aby zapewnić większą ekskluzywność i że podejmuje się wysiłki, aby zapewnić, że Playstation 5 ma rekordowy numer.

Dziś konsole trudno od siebie odróżnić, oczywiście zostawiając na boku Switcha z własną propozycją. W poprzedniej generacji maszyn PlayStation 4 mogło liczyć The Last of Us Część II, Bóg wojny, Horyzont zero świt lub Ostatni strażnik by zdobyć lwią część. Co się stanie z obecnym?

Kredyty z Pixabay

To z naszymi japońskimi kolegami z Nikkei (Pełny artykuł w języku japońskim tylko dla subskrybentów, tłumaczenie na język angielski dzięki uprzejmości VGC), że dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment (SIE) Jim Ryan zaczął uspokajać publiczność użytkowników PlayStation 5.

Sony nie wyklucza kolejnych fuzji i przejęć na wyłączność na PlayStation 5

„Po cichu, ale konsekwentnie inwestowaliśmy w wysokiej jakości gry na PlayStation i zapewniamy, że generacja PS5 będzie miała więcej dedykowanego oprogramowania niż kiedykolwiek wcześniej”.Powiedział Jim Ryan.

Piękna obietnica, która powinna móc się spełnić między innymi jedząc mniejszy od siebie:

„Kilkakrotnie uczestniczyliśmy w fuzjach i przejęciach, w szczególności z Insomniac Games w Stanach Zjednoczonych. Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości ”.

Publiczność znająca się na Zachodzie powinna być zaspokojona nadchodzącymi wydaniami nowych Ratchet & Clank, God of War i Horizon, ale zapowiedziane zamknięcie Japan Studio wzbudziło obawy wśród graczy, którzy lubią smak japońskich kreacji.

„Dostarczanie oprogramowania odpowiadającego japońskiej społeczności graczy jest dla nas ważne, a PS5 zawierało wiele oprogramowania od japońskich programistów od samego początku”.- zapewnił prezes SIE, dodając: „Będziemy nadal zacieśniać nasze więzi z japońskimi programistami i udostępniać na PS5 zawartość dopasowaną do rynku japońskiego”.

Niedawno to sam Jim Ryan ogłosił, że zamknięcie PlayStation Store PS3 i PS Vita nie jest już na porządku dziennym, potwierdzając jednak koniec ostatnich możliwości zakupu na PSP 2 lipca.Powiązane posty

Go up