PlayStation: Sony i Discord łączą siły w zakresie przesyłania wiadomości

03/05/2021 19:50

Jim Ryan, dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment, ogłasza współpracę z Discordem, która dotyczy PlayStation. Ten wybór jest dość nietypowy, gdy wiemy, że Microsoft, właściciel Xboksa, chciał kupić Discorda za 10 miliardów dolarów. Ale projekt ostatecznie się nie powiódł.

Logo Discord

Współpraca partnerska Sony i Discord dla PlayStation

„Razem nasze zespoły już ciężko pracują, aby połączyć Discorda z grami i doświadczeniami społecznościowymi w PlayStation Network”., pisemny Jim Ryan. „Naszym celem jest wprowadzenie doświadczeń Discord i PlayStation na konsole i urządzenia mobilne na początku przyszłego roku, aby ułatwić znajomym, grupom i społecznościom spotykanie się, dobrą zabawę i komunikację podczas wspólnej gry”.dodaje menadżera.

To partnerstwo jest dość poważne, ponieważ Sony dokonało mniejszościowej inwestycji w Discord. Jednak Jim Ryan nie zgłasza żadnych kwot. „Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć tę podróż z jedną z najpopularniejszych usług komunikacyjnych na świecie”., odpowiada jedynie za ogłoszenie dyrektora generalnego Sony Interactive Entertainment.

Logic chciałby, aby integracja z PlayStation Network odbywała się bezpośrednio dla graczy PS5. Wsparcie na PS4 może się w końcu pojawić, ale w tej chwili nic nie jest pewne.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up