Jak zaplanować swoje historie na Facebooku / Instagramie?

02/05/2021 09:11

Oto wiadomość, która powinna uszczęśliwić menedżerów społeczności! Firma Marka Zuckerberga ogłosiła niedawno wprowadzenie nowej funkcji, która pozwoli użytkownikom planować swoje historie na Facebooku i Instagramie. Ta opcja działa na platformie Business Suite.

Ci, którzy uważnie śledzą wiadomości z grupy na Facebooku, nie będą zaskoczeni tą wiadomością. W rzeczywistości 15 kwietnia 2021 r.sieć społecznościowa ogłosiła pojawienie się różnych funkcji w Business Suite. Ta opcja będzie bardzo pomocna dla profesjonalistów, którzy będą mogli się doskonalić zarządzaj swoimi postami na Facebooku i Instagramie.

Kredyty z Pixabay

Jeśli jesteś ciekawy, jak działa ta funkcja, to jest to, gdzie jesteś!

Dostępne przez interfejs Business Suite

Wszystko odbywa się za pośrednictwem interfejsu Business Suite na Facebooku. Należy zauważyć, że ta opcja działa obecnie tylko na urządzeniach mobilnych. Aby rozpocząć, musisz otworzyć Facebook Business Suite. Kiedy skończysz, kliknij „Utwórz historię”. "

Nastąpi przekierowanie do galerii obrazów. Stamtąd możesz wybrać zdjęcie, które chcesz dołączyć do historii na Facebooku i / lub Instagramie. Jeśli chodzi o klasyczną opowieść, będziesz miał możliwość dodania tekstu lub naklejek. Na razie opcje dostosowywania historii za pomocą tej nowej funkcji są nadal dość ograniczone. Na przykład nie możesz jeszcze osadzać w nim muzyki ani filtrów.

Zaplanuj swoje historie za pomocą kilku kliknięć

Jeśli jesteś zadowolony ze swojej historii, kliknij „Udostępnij. »Możesz opublikować go na Facebooku i / lub Instagramie. Zobaczysz wtedy sekcję „Opcje planowania” poniżej opcji udostępniania. To tutaj odbędzie się planowanie historii. Możesz „opublikować teraz” lub wybrać dzień, w którym chcesz to opublikować.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Facebook nadal planuje ujawnić inne opcje w Business Suite. Podkreślimy możliwość tworzenia i zarządzania albumami z tego interfejsu. Wkrótce będzie można również tworzyć posty na Facebooku i Instagramie, które można zapisywać jako wersje robocze za pośrednictwem Business Suite. Na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi realizacja tych funkcji.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Business Suite, możesz przetestować go na swoim komputerze lub pobrać aplikację mobilną dostępną na iOS i Android.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up