Skip to content

GTA V trafia do Xbox Game Pass i gier w chmurze

7 kwietnia, 2021

Najlepszym punktem sprzedaży Microsoftu jest Xbox Game Pass. Netflix Video Games, podsumowując szybko, usługa zapewnia dostęp do obszernego katalogu gier w ramach miesięcznej subskrypcji. Platforma z biegiem miesięcy wzmacnia swój katalog o solidne tytuły. Nie zapominając o grach Bethesdy, firmy, która obecnie jest w rękach Xboxa. Możemy więc oczekiwać, że The Elder Scrolls 6 trafi na Xbox Game Pass, argument jest mocny! Tymczasem usługa wzbogaca się o nową pracę i nie tylko … GTA 5. Kultowa gra, która pokazuje, że Microsoftowi daleko do powiedzenia ostatniego słowa przeciwko konkurencji Sony z PS5.

Ale to nie wszystko, ponieważ GTA 5 będzie również dostępne w grach w chmurze na xCloud.

Kredyty Rockstar Games

Dość powiedzieć, że prawie nie sposób przegapić GTA 5, bardziej dostępnego niż kiedykolwiek (gra była oferowana w Epic Games Store).

GTA 5 bardziej dostępne niż kiedykolwiek dzięki Xbox

Już 8 kwietnia GTA 5 dołączy do Xbox Game Pass i xCloud. W przypadku drugiego możesz grać na urządzeniu z Androidem. Usługa powinna wkrótce pojawić się na PC, na razie w zamkniętej wersji beta. Subskrypcja Ultimate Xbox Game Pass z xCloud kosztuje 12,99 euro miesięcznie. Możliwe jest również wybranie abonamentu bez gier w chmurze za 9,99 euro / miesiąc. GTA 5 tam będzie.

Należy pamiętać, że ten dodatek jest dostępny tylko dla graczy xCloud i konsol. Te z komputerów PC są na razie pozostawione na boku. GTA 5 było już dostępne w Xbox Game Pass i zostało wycofane, aby zrobić miejsce dla Red Dead Redemption II. Krawędź.

Xbox Game Pass da ci również dostęp do GTA Online, które jak sama nazwa wskazuje… pozwala na grę online. Microsoft potwierdził również, że GTA 5 będzie można odtwarzać za pomocą dotykowych elementów sterujących urządzenia z Androidem dla xCloud. Dopiero okaże się, jak podejść do takiej gry w ten sposób, który nie jest najlepszy.

Inne świetne gry mogą już korzystać z tych dotykowych elementów sterujących w xCloud, takie jak Sea of ​​Thieves i Gears 4. Łącznie obsługiwanych jest 50.