Amazon otworzył dziwny salon fryzjerski w Londynie

24/04/2021 11:35

Amazonka Elementarz jego wyprawa do świata fryzjerstwa. Amerykański gigant zapowiada otwarcie wystawy high-tech w Londynie, gdzie technologia cyfrowa ułatwi życie klientom.

Miejsce oferuje specjalne lustra. Pokazują one klientom, jak wyglądałyby z nowym kolorem lub fryzurą. Rozwiązanie, które mogłoby pomóc im się zanurzyć, wiedząc, że zmiana koloru to często trudna decyzja. Oprócz możliwości wypróbowania wirtualnych stylizacji, możemy przeglądać magazyny na półkach. Zlokalizowany we wschodnim Londynie w Spitalfields, ten dziwny amazoński salon fryzjerski uwalnia się od arkuszy produktów papierowych. Do edukacji i prowadzenia zwiedzających wybrał najnowocześniejszą technologię.

Kredyty Unsplash

Jeśli chodzi o fryzury, sprzedawca numer jeden online połączył siły z Neville Hair & Beauty. Po podjęciu decyzji, klienci będą mogli zostawić ją w rękach profesjonalistów tego niezależnego salonu, który jest już zaimplantowany w stolicy Londynu.

Koncepcyjny salon fryzjerski

Amazon nie podał do wiadomości publicznej daty otwarcia swojego programu. Jednak wydarzenie powinno odbyć się za kilka tygodni. Neville Hair & Beauty nieustannie poznaje to miejsce z pomocą pracowników amerykańskiego giganta technologicznego.

Ceny nie są jeszcze znane. Wiemy jednak, że to miejsce będzie oferować „ pełen zakres usług fryzjerskich ”. Możemy zrobić pasemka, warkocze i pielęgnację włosów. Z drugiej strony Amazon przedstawia to miejsce jako „ Pokój koncepcyjny Wprowadzaj nowe produkty i technologie.

Fryzjer po kosmetykach.

Salon fryzjerski Spitalfields został zaprojektowany, aby zapewnić najlepsza technologia, produkty do pielęgnacji włosów i styliści w branży ”. Zdaniem szefa brytyjskiej filii amerykańskiej grupy, Johna Boumphreya, będzie to miejsce, w którym firma „Współpracuj z branżą i testuj nowe technologie ».

Zwróć uwagę, że Amazon uruchomił wcześniej na swojej platformie profesjonalną sekcję kosmetyczną. Oferuje 10000 produktów, od maszynek do strzyżenia włosów po lokówki i suszarki do włosów. Dzięki tej linii produktów firma jest skierowana przede wszystkim do małych firm.Powiązane posty

Go up