Na Amazon są fajne książki

10/04/2021 21:48

Nie chodzi tylko o świetne oferty na Amazon. Niedawno tweet ujawnił dziwny fakt: książki, które nie zawierały wiele, napisane przez autorów o wątpliwych nazwiskach, zalewają dno Amazona ku rozczarowaniu klientów. Geoffroy Monde, pseudonim ostatniej ofiary, nauczył się na własnej skórze i poinformował świat przez Twittera. Informacje zostały następnie zebrane przez Cnews.

Użytkownik, który zamówił książkę w Amazon, padł ostatnio ofiarą oszustwa. Książka, którą kupiłem, była prawie pusta! Jego najnowszy zakup na platformie, w tym 24-stronicowa książka, nie zawierał ani jednej litery. Otrzymał tylko około dwudziestu stron złej jakości zdjęć.

Biblioteka pełna książek.
Kredyty z Pixabay

Tego typu książki, dość powszechne i rzekomo opowiadające o faktach na temat zwierząt, to rzeczywiście wielkie oszustwo. Wiele innych produktów tego samego typu jest sprzedawanych na Amazon i nikt nie narzeka nigdzie poza obszarem komentarzy.

Widzieliśmy tylko obrazy zdeformowanych zwierząt.

Geoffroy Monde, pseudonim internauty, który wysłał tweet, przyznaje, że znalazł tylko zniekształcone obrazy w zamówionej książce. Książka, która miała być o zwierzętach, była w rzeczywistości przynętą na pieniądze. Nie trzeba dodawać, że klienci w ogóle nie polecali tego produktu na Amazon.

„Zniesmaczony tą książką. Ani fakt, ani słowo. 24 strony czarno-białych zdjęć, które nie były nawet dziobakiem. Całkowita strata prezentu urodzinowego mojej córki. Okrutny! "mogliśmy przeczytać w miejscu przeznaczonym na komentarze.

Pranie brudnych pieniędzy za oszustwem?

Sprzedaż książek bez tekstu lub innych, które są po prostu niezrozumiałe dla Amazona, nie jest niczym nowym. Ponadto praktyka ukrywałaby więcej niż brak tekstu. Mógłby to być po prostu system prania pieniędzy.

W 2017 roku nieznany autor, Reams, spotkał się z przykrą niespodzianką od amerykańskich organów podatkowych. Niższy Dni Śmiało, który był serią automatycznie generowanych słów, przypuszczalnie wartych 24 000 dolarów przychodu. Jednak nawet nie wiedział, że książka istnieje.

Reams uważa, że ​​niektórzy ludzie fałszują nazwiska autorów. Następnie anonimowo sprzedają książki wygenerowane przez siebie lub inne bez tekstu na znanych rynkach. Celem byłoby bezkarne pranie pieniędzy.

Nawet w to uwierz „Setki, jeśli nie tysiące, fałszywych książek, Może być obecny na Amazon.Powiązane posty

Go up