ale gdzie poszedł sezon 3?

3 lata ago

Netflix niedawno w czerwcu opublikował w swoim katalogu oczekiwany program nowości. Wiele nowych produktów, w ofercie sporo serii. Brakuje jednak jednego: Edukacja seksualna. Ciekawy, co? Tak, ale teraz wiemy, dlaczego tego ostatniego nie ma na liście.

Netflix lubi spójność. W rzeczywistości gigant strumieniowania przyzwyczaił się do rozpoczynania sezonów swojej serii zawsze w tym samym czasie.

Fragment z edukacji seksualnej
Fragment z edukacji seksualnej

Edukacja seksualna nie jest wyjątkiem od reguły. Rzeczywiście, pilot pierwszego sezonu wyemitowano 11 stycznia 2019 roku, a drugiego 17 stycznia następnego roku.

Ale dokąd poszedł trzeci sezon Sex Ed?

Dlatego początkowo trzeci sezon miał zostać wydany w styczniu 2021 roku, ale tak nie było. Tak się nie stało, ponieważ Covid-19 przeszedł tam i filmowanie serialu zostało przerwane.

Następnie Netflix obiecał czerwcowe wydanie. Ale teraz, patrząc na program ogłoszony przez firmę, mogliśmy zobaczyć, że nie wspomniał o 3. sezonie Edukacji Seksualnej.

Powstaje zatem pytanie: dokąd poszedł trzeci sezon edukacji seksualnej?

Wydaje się, że mamy teraz początek odpowiedzi. Jeśli wielu z nas spodziewało się niespodzianki w ostatniej chwili, Netflix nie przekazuje swoich wielkich wydań poprzez swój program, prawdopodobnie tak nie będzie.

Wyjazd przełożony na drugą połowę roku

W liście do inwestorów, liście odkrytym przez Netflixlife, gigant faktycznie poinformował, że 3 sezon Sex Ed został przełożony na drugą połowę roku. A zatem do okresu między lipcem a grudniem.

Sama w sobie zmiana czasu nie jest zbyt zaskakująca. Sezon filmowania trwa zwykle od czterech do sześciu miesięcy. Aby być na szczycie, Netflix powinien był wypuścić zdjęcia do sezonu 3 zeszłej jesieni, ale nie był w stanie tego zrobić z powodu pandemii.

Dlatego filmowanie zostało przełożone na marzec tego roku. A między kręceniem, montażem i postprodukcją czerwcowa transmisja wydała się w końcu dość skomplikowana.

Wychodzisz w lipcu czy wracasz do szkoły?

Teraz całe pytanie brzmi, czy nowy sezon Sex Ed rozpocznie się około lipca, czy raczej około grudnia. Najnowsze plotki wskazywały na wydanie w lipcu. Jeśli chodzi o mnie, mam szczerą nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na odkrycie nowych przygód naszych ulubionych bohaterów.

Ponadto musimy spodziewać się pewnych zmian ze strony obsady, w wyniku zniknięcia postaci, która była jednak bardzo popularna.Powiązane posty

Go up